АЛГОРИТМ ДІЙ

класного керівника щодо проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

 1. Керівникам груп нового набору:
  1. Отримати Журнал реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності (кабінет інженера з ОП № 18, термін виконання до 01 вересня);
  2. Прошнурувати Журнал та скріпити шнурування етикеткою з підписом директора і печаткою (термін виконання до 01 вересня);
  3. Скачати з сайту коледжу інструкції: №1 «Програма вступного інструктажу з охорони праці» та №122 «Програма вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності» (термін виконання до 01 вересня, матеріали розміщено в розділі «Класному керівнику»- «нормативні документи»).
  4. В перший день занять нового навчального року провести присутнім студентам групи вступний інструктаж з охорони праці назва та номер інструкції – інструкція №1» (реєстрація інструктажу проводиться на спеціальній сторінці Журналу обліку навчальних занять групи під особистий підпис студента) та вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності (реєстрація інструктажу проводиться в Журналі інструктажів з безпеки життєдіяльності під особистий підпис студента, вид інструктажу – вступний, назва та номер інструкції – інструкція №122).

 

 1. Керівникам решти груп:
  1. Скачати з сайту коледжу інструкцію №122 «Програма вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності» (термін виконання до 01 вересня, матеріали розміщено в розділі «Класному керівнику»- «нормативні документи»).
  2. В перший день занять нового навчального року провести присутнім студентам групи вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності (реєстрація інструктажу проводиться в Журналі інструктажів з безпеки життєдіяльності під особистий підпис студента, вид інструктажу – вступний, назва та номер інструкції – інструкція №122).

 

ПРИМІТКИ:

 • Якщо студент не був присутнім під час проведення вступних інструктажів всій групі, інструктажі йому проводяться індивідуально в перший день його присутності в коледжі.
 • Студенти які не пройшли вступні інструктажі з ОП та БЖД до занять не допускаються.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

 1. Скачати з сайту коледжу інструкцію:№118 «БЖД студентів коледжу під час зимових канікул» (завчасно перед зимовими канікулами).
 2. Провести всім студентам групи первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності під час зимових канікул (реєстрація інструктажу проводиться в Журналі інструктажів з безпеки життєдіяльності під особистий підпис студента, вид інструктажу – первинний, назва та номер інструкції – інструкція №118, термін проведення: до початку зимових канікул).

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЛІТНІХ КАНІКУЛ

 1. Скачати з сайту коледжу інструкцію: №100 «БЖД студентів коледжу під час літніх канікул» (завчасно перед літніми канікулами).
 2. Провести всім студентам групи первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул (реєстрація інструктажу проводиться в Журналі інструктажів з безпеки життєдіяльності під особистий підпис студента, вид інструктажу – первинний, назва та номер інструкції – інструкція №100, термін проведення: до початку літніх канікул).

ПОЗАКЛАСНІ (ВИЇЗНІ) ЗАХОДИ

(екскурсії, туристичні походи, олімпіади, спортивно-масові та інші виїзні заходи)

 1. Провести студентам які мають брати участь у позакласних (виїзних) заходах цільовий інструктаж з ОП під час проведення виїзних заходів (реєстрація інструктажу проводиться в Журналі інструктажів з безпеки життєдіяльності під особистий підпис студента, вид інструктажу – цільовий, назва та номер інструкції – інструкція № 99, термін проведення: перед початком заходу).

ПОЗАПЛАНОВІ ІНСТРУКТАЖІ проводяться згідно розпорядження адміністрації, про що керівники груп інформуються додатково.

Інженер з ОП  Омельчук С.І.