00:29
110 років від дня народження Уласа Самчука

Цьогоріч виповнюється 110 років від дня народження видатного українського письменника ХХ століття Уласа Самчука. Із цієї нагоди  викладачі-словесники Рівненського автотранспортного коледжу Т.Б. Жданюк та І.С. Мельник провели низку заходів, присвячених вшануванню письменника-земляка.

Ще на початку тижня у передбаннику коледжу зі стильного плакату усіх присутніх зустрічають слова Уласа Самчука. Упродовж великої перерви по проетору відбувався показ документального фільму про життя і діяльність письменника.
На класній годині група Т-32 відвідала Рівненську бібліотеку для юнацтва, де студенти мали можливість переглянути фільм про рідний край Уласа Самчука – Дермань, прослухати декламацію поезій, ознайомитись із  виданими книгами та фото з життя письменника-земляка. Також прослухали цікаву розповідь директора літературного музею Удаса Самчука – Інну Нагорну, яка розповіла про те, де мешкав письменник та у якому будинку, перебуваючи у Рівному; про його доньку, яка на сьогодні проживає в Канаді та змогла детально передати про умови діяльності батька як журналіста, громадського діяча та письменника.

Починаючи з 16 лютого, вперше за історії коледжу розпочалися відвідини Рівненського літературного музею імені Уласа Самчука. У рамках цього проекту мається на меті ознайомити щонайбільшу кількість студентів із ім’ям відомого культурного діяча, його спадщиною, внеском у розвиток України та зокрема міста Рівне.

Вдалося побувати у стінах музею та почути розповіді досвідченого екскурсовода групам Т-12, Т-22, Т-41, Т-43, Т-45. Викладачі та класні керівники будуть і надалі ознайомлювати студентів з відомою постаттю у історії Рівненщини. 

 

 

 

Переглядів: 718 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: