09:01
Адреса милосердя

Зараз у нашій країні війна. Війна, що забирає з собою наших друзів, батьків і синів, сестер та братів. Війна це дуже страшно. Це  те, що залишає в наших серцях вірчий біль, а в очах закаменілу тугу. Ця війна, нажаль, не перша, але ми дуже віримо, що остання. Одні з громадяни які активно допомагають військовим на фронті – це волонтери.

На класній годині відбулася зустріч студентів коледжу саме з такою людиною Христиною Панасюк – волонтеркою благодійного фонду «Сестри перемоги», рівненською авторкою та виконавицею пісень про події на сході України, пісень про людей, що за ради миру і спокою на нашій землі ціною власного життя, виборюють нашу свободу. Христина Панасюк зі своїми концертами відвідує зону АТО, військові госпіталі, піднімаючи бойовий дух солдат, та поранених військовослужбовців.

Творчість Христини дуже цікава. Її пісні пронизані чуттєвістю, любов’ю, переживаннями. Поетичне натхнення прийшло до неї ще в шкільні роки і не покидає донині. Через запропоновані авторкою пісні студенти мали зможу долучитися до струн її серця. 

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 818 | Додав: bibliotekaratk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: