09:45
«Архітектура – Математика – Рівне»

«Мистецтво – це насамперед гармонія, а будь–яку гармонію можна, як відомо, "повірити алгеброю"» – під таким гаслом 8 квітня у читальному залі нашого коледжу відбувся творчий проект для студентів ІІ курсу груп Тс-21 та Тс-22 «Архітектура – Математика – Рівне».

Студенти Козачок Валерій, Чикель Андрій та Король Ірина розповіли про мистецтво красиво будувати: про шедеври архітектури, що потрясають уяву й змушують схилитися перед мистецтвом народів, що створили грандіозні пам'ятники своєї величі, демонструючи на слайдах.  Мельник Олександр та Коновальчук Віктор занурили слухачів у історичне минуле нашого міста.

Родзинкою заходу став відео–репортаж серед студентів та викладачів коледжу на знання історії будівництва міста, його архітектури та історії певних будівель та вулиць.

На сьогоднішній день існує чимало комп‘ютерних програм, які дозволяють не тільки автоматизувати процес проектування, але і створити віртуальну модель майбутнього шедевру, що значно полегшує та вдосконалює результати праці архітекторів. Однією із таких програм є ArchiCAD з якою студент групи Т-31 Зусько Дмитро ознайомив присутніх та показав свій проект.

Переглядів: 678 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: