14:24
Атестація циклових комісій
На виконання наказу директора технікуму та у відповідності з Положенням з 28.05.13 до 07.06.13. проводиться атестація циклових (предметних) комісій. Метою атестації є забезпечення якісного проведення навчально-виховного процесу. Атестація сприяє підвищенню якості підготовки спеціалістів, вдосконаленню методики викладання, використанню елементів розвивального та вітагенного навчання, вдосконаленню навчально-методичної роботи.
Для проведення атестації наказом по технікуму створена атестаційна комісія, головою якої призначено заступника директора з навчальної роботи Антонюк В.П.  У склад комісії входять: методист, голова профкому технікуму і завідувачі відділень. Оцінка роботи циклових комісій проводиться за критеріями, що включають організаційну, методичну, навчальну, виховну роботу комісії, роботу у кабінетах та лабораторіях. 
За підсумками атестації буде видано наказ по технікуму, виведено рейтинг циклових комісій. Результати атестації враховуватимуться при підведенні підсумків роботи технікуму за навчальний рік.Переглядів: 901 | Додав: oland | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: