14:53
Борис Олійник

80-річчя з дня народження видатного письменника Бориса Олійника

Нещодавно видатному українському поету – Борису Олійнику виповнилось 80 років. Можна сперечатися, що було краще: помирати в таборах, як його побратими, чи писати, але Борис Олійник творив Слово. Він поетично змальовував вдів Другої Світової так, що читаючи ці тори, згадуєш вдів сьогоднішньої АТО. Фарби бабиного літа, шовкові левади з його поезій проживаються так, ніби це писалося сьогодні чи вчора. Борис Олійник різний: він і автор інтимної лірики, і романтик рідного краю.

Один принцип Бориса Олійника, який він виніс із минулого, успадкував від старших поколінь: Вони вчили мене бути вірним сином свого народу, стояти твердо в обороні честі й гідності України. У цих словах весь письменник, як був і є, – такий  же, мужній, не поступливий, не зрадливий.

Автотранспортний коледж приєднався до всеукраїнських привітань Борису Іллічеві, провівши ряд заходів: усний літературний журнал «Поет всеукраїнського значення», літературну вікторину «Що я запам’ятаю про Бориса Олійника», відеодобірку біографічних передач та виконання поезій автора, покладених на музику, показ яких відбувся у холі коледжу.

Переглядів: 742 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: