13:31
Чия мова – того й держава

9 листопада вся Україна відзначала одне з найвагоміших свят нашої держави – День української писемності та мови. Це свято було встановлене указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Викладачами Т.Б. Жданюк та І.С. Мельник було проведено низку заходів, які були спрямовані на зацікавлення студентів та прищеплення їм любові і пошани до мови нашого народу. На перерві була проведена мовна вікторина, де студенти на швидкість мали дати відповіді на поставлені запитання. Також були роздані замітки з цікавими фактами про українську мову, особливостями правопису та граматики.

Студенти та викладачі також взяли участь у написанні радіодиктанту. Кожен студент перевірив свої знання та дізнався про цікаві факти щодо нашої історії.

У рамках святкування Дня писемності та мови студенти групи Т-12 відвідали музей української Першокниги Пересопницького Євангелія. Директор музею М.В. Федоришин розповів про українську Першокнигу, яка є визначною пам’яткою національного Ренесансу, про її творців – княгиню Анастасію Заславську, писара Михайла Василевича, архімандрита Пересопницького монастиря Григорія, про переклади Біблії та значення її у національній культурі. Крім того студенти відвідали околиці музею та посмакували козацьким кулішем із узваром.

Переглядів: 648 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: