12:03
«Чорнобиль: за секунди до.»

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Проте Чорнобиль і досі є незагоєною раною.
В гуртожитках коледжу 23-24 квітня, Онищук Г. М. провела виховний захід «Чорнобиль не має минулого часу» .
28 квітня 2014 року, в рамках Тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, викладач Мінькова Н.П. разом з працівниками бібліотеки Онищук Г.М., Вацко В.І., Мусіюк Є.П.  провели  захід до річниці трагедії на ЧАЕС –  «Чорнобиль: за секунди до.»
З метою, на основі фактичного матеріалу, історичних довідок і статистичних даних, а також відеоматеріалу, розглянути хроніку подій цих днів і наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи; сформувати в свідомості студентів нову філософію життя – екологічне мислення; виховувати риси справжнього громадянина України, почуття особистої відповідальності за долю нашої держави і планети в цілому, співчуття тим, кого торкнулося це горе особисто, шану і подяку героям-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. 
Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. 
Пам’ять… Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. І якщо весь народ пам’ятатиме свою історію, він заслуговує на повагу, він вартий того, щоб дивитися у майбутнє. 

 

Переглядів: 717 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: