20:18
Чудова мандрівка в Люблін

Незабутня та захоплююча поїздка студентів та викладачів до польського міста Люблін,а саме до університету «Люблінська Політехніка». Переможці щорічного університетського фестивалю студентської творчості «Студентська весна 2019» мали чудову можливість відвідати мальовниче місто Люблін. Зустрічала наших студентів та викладачів «Люблінська Політехніка», а саме представник відділу Східного Партнерства Антон Блажеєв,який зумів причарувати своїми розповідями та цікавими ,захоплюючими прогулянками по місту. Вихідні у Любліні пройшли чудово, ми відвідали Політехніку,а також мали можливість прогулятися по студмістечку та всіх корпусах університету.

Весь вільний час ми проводили в місті. У Любліні переплітається величне старе місто із сучасною архітектурою, де кожен гість, знайде для себе багато цікавого, відчує затишок, дружелюбність мешканців міста. Пройшовши вуличками старого міста, можна побачити чимало красивих старовинних будівель. Люблінське старе місто - найкраще збережене середньовічне місто Польщі.

Своїм неповторним архітектурним дизайном, красивими пішохідними фонтанами вражає реконструйована до 700-річчя міста Литовська площа. Із головною окрасою площі - мультимедійним фонтаном, яким можна милуватись як вдень, так і ввечері. Після заходу сонця відбувається нічне світломузичне та лазерне шоу,яке ми мали можливість переглянути.
Не залишить Люблін без уваги любителів шопінгу, де представленні торгові центри, магазини, гіпермаркети. Більшість торгових центрів знаходиться за містом, куди можна доїхати зручним громадським транспортом або орендувати велосипед. В центрі міста знаходиться сучасний торговий центр Tarasy Zamkowe, на даху якого розташована тераса, де росте багато унікальних, красивих рослин. Із траси відкривається неповторний вид на мальовниче місто Люблін.
Ввечері, під жовтим світлом ліхтарів, місто виглядає по-особливому затишно, казково. Коли дивишся на освітлену ліхтарями скульптуру лева та Люблінський замок, відчуваєш себе мов у казці.

Європейське містечко заворожило нас своєю історією та красою. Всі ті, хто відвідують Люблін не можуть не віддати шани жертвам, які невинно загинули під час II Світової війни у концтаборі «Майданек». В останній день нашої подорожі і ми відвідали концтабір. Все те, що ми побачили там, не залишило байдужим нікого. А слова, які викарбовано на монументі «Наша доля вас застерігає» ми повинні завжди пам’ятати.

Ця поїздка залишила незабутньо дорогий відбиток у памяті, сподіваємося на нові перемоги та вражаючі поїздки.

Голова Студради коледжу Анастасія Кравець

Переглядів: 860 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: