12:31
Цікаво про відповідальність за злочини проти безпеки руху

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини в Україні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Саме тому юрисконсульт Романюк О.С. в читальному залі нашого коледжу для студентів ІІ курсу провела інформаційну годину «Права людини. Український та міжнародний досвід відповідальності за злочини проти безпеки руху».

Студенти дізнались про можливі прояви порушення прав, зокрема права на життя, особисту недоторканність, права на працю та на справедливий суд. Ольга Сергіївна розповіла якими способами можна захистити себе від протиправних посягань.

Оскільки «безпека життя – це зокрема, безпека на дорозі» до уваги студентів були представлені відеоролики про міжнародний досвід застосування покарань за порушення прав людини на дорозі.

Особливо запам’ятали студенти вид відповідальності який застосовують до порушників в Азійських країнах. Також під час інформаційної години було розглянуто, у порівнянні з реаліями нашої країни, досвід створення соціально-правових умов у розвинутих країнах Європи, котрі забезпечують надійний захист прав учасників дорожнього руху.

Не варто забувати, що незнання законів не звільняє від відповідальності! Кожне правопорушення та посягання на ваші права повинно бути покараним!

 

Переглядів: 511 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: