19:22
Cпільне засідання викладачів комісії “Автоперевезення” та кафедри “Регіонального управління” Національного університету водного господарства
11 лютого 2011 р. у приміщенні автотранспортного технікуму НУВГП було проведено спільне засідання викладачів комісії "Автоперевезення” та кафедри "Регіонального управління” Національного університету водного господарства та природокористування.

Спільне засідання відкрила заступник директора з навчальної роботи Антонюк В.П.. У її промові прозвучали основні напрямки стратегічного розвитку співпраці двох колективів, а саме:

-  координація роботи при складанні навчальних планів та робочих програм для забезпечення швидкого адаптування у навчальному процесі випускників автотранспортного технікуму при вступі до Національного університету водного господарства та природокористування;

-  планово та постійно спільно працювати над створенням та оновленням методичної бази з спецдисциплін;

-  регулярно обмінюватись передовим досвідом щодо організації викладацької роботи із застосуванням технічних та інформаційних засобів.
  
Від колективу кафедри "Регіонального управління” НУВГП виступив зав. кафедрою професор Зінь Е.А., який у своїй промові висловив подяку за ту роботу, яку проводять викладачі технікуму щодо підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності "Організація перевезень та управління на автотранспорті”. Також професор Зінь Е.А. відмітив недоліки, які існують сьогодні у співпраці двох колективів і тому заважають збільшити кількість випускників автотранспортного технікуму, які б бажали  продовжувати своє навчання в НУВГП.
   
Після виступів Антонюк В.П. та професора Зіня Е.А. було проведено ґрунтовне обговорення подальшої роботи двох колективів і прийнято спільне рішення щодо поліпшення співпраці кафедри "Регіональне управління” та комісії "Автоперевезення”.
   
Після проведення спільного засідання зав. кафедрою Зінь Е.А., декан факультету "Менеджменту та маркетингу” Окорський В.П. і викладачі НУВГП виступили перед студентами четвертого курсу і розповіли про переваги у навчанні, які будуть мати випускники технікуму , якщо вони продовжать своє навчання у стінах НУВГП.
Переглядів: 1400 | Додав: NikM | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: