21:54
Дайджест "комп'ютерних" олімпіад

За неповний місяць студети коледжу прийняли участь у чотирьох олімпіадах комп'ютерного напрямку:
1. X-та ювілейна регіональна студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПЕОМ (Рівне, РДГУ, 14 березня 2019 року)
2. ІІ етап відкритої обласної олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки (секція «Машинобудівне креслення» та секція «Дизайн-проекти») серед здобувачів вищої освіти закладів  І-ІІ рівнів акредитації
3. І тур ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки
4. ІІ тур ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

X-та ювілейна регіональна студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПЕОМ (Рівне, РДГУ, 14 березня 2019 року)

Фото-звіт нагородження (деталі про олімпіаду за посиланням)

 

ІІ етап відкритої обласної олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки

Олімпіада складалась із двох секцій «Машинобудівне креслення» та «Дизайн-проекти». Участь взяли здобувачі вищої освіти закладів  І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області та запрошені представникіи закладів вищої  освіти України (м. Чернівці, м. Суми, м. Хмельницький, м. Харків, м. Тернопіль, м. Рівне (дві команди по два студенти), м. Житомир, м. Дружківка, м.Івано-Франківськ, м. Краматорськ та м. Кривий Ріг. (детальна інформація за цим посиланням)

Наш коледж представляли Максим Оліфер (Т-34) та Андрій Швець (МПс-21). Максим виборов четверте почесне місце серед 14 учасників. Своїм цілком пристойним результатом він завдячує викладачам коледжу Котику Роману Миколайовичу, Панаю Тарасу Сергійовичу та Павельчуку Миколі Васильвичу, які в екстренному порядку надали свою допомогу у підготовці до олімпіади, тому що рішення приймати участь було прийнято менш як за тиждень до змагань.

Така масова участь студентів з різних міст України дозволить олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки отримати статус Всеукраїнської, про що, у завершальній промові, повідомив директор колежу-господаря Яковенко Олександр Євгенович.

Крім виконання олімпіадних завдань, наші студенти відвідали визначні місця у м.Херсон, та м.Київ. По дорозі додому оглядини Києва провели спільно з колегами із файного міста Тернопіль, які вибороли призові місця. Варто згадати, що від час прогулянки по Києву нас чекали приєні зустрічі-сюрпризи. Біля Адміністрації Президента зустріли нашого випускника Пранскунаса Дениса, який служить у патрульній поліції у Києва, а також, на Хрещатику - колегу їз Херсону, який започаткував олімпіаду з інженерної та комп’ютерної графіки у Херсонському політехнічному коледжі (на яку ми прямували), але на даний час у ньому не працює.


І тур ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

І тур олімпіади відбувся 2 квітня. Участь прийняли сім кращих знавців комп'ютерної техніки коледжу. В результаті безкомпромісної боротьби перемогу отримав уже відомий нам Максим Оліфер. Він і представив наш навчальний заклад на ІІ (обласному) турі ХІІ Всеукраїнської оліміпади з інформатики та комп'ютерної техніки.

Результати І туру ХІІ Всеукраїнської оліміпади з інформатики та комп'ютерної техніки

Прізвище, ім'я, по батькові Тест Word Excel Access Сума Місце
1 Адамчук Богдан Т-44 21 0 15 5 41 ІІІ
2 Баранов Бонгдан Тс-41 18 5 15 3 41 ІІІ
3 Дятлик Садон Т-41 17 1 5 0 23  
4 Кузьміч Назар МПс-41 18 5 10 5 38  
5 Ленчик Володимир Ес-41 14 15 10 5 44 ІІ
6 Оліфер Максим Т-34 19 20 5 5 49 І
7 Ящук Володимир Ес-41 14 5 10 0 29  

ІІ тур ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

Участь у другому турі олімпіади, який відбувся 11 квітня 2019 р., прийняли 11 ЗВО І-ІІ р.а. Рівненської області: Рівненський автотранспортний коледж НУВГП, Технічний коледж НУВГП, Рокитнівське медичне училище, Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університетубіоресурсів і природокористування України», Рівненський коледж економіки та бізнесу, Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж, Мирогощанський аграрний коледж,Сарненський педагогічний коледж РДГУ, Рівненський економіко-технологічний коледж  НУВГП, Рівненське музичне училище РДГУ, Млинівський державний технолого-економічний коледж.

Приймав олімпіаду Технічний коледж НУВГП. Організаціний комітет:

1. Голова оргкомітету – Яцков Микола Васильович, директор Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Заслужений винахідник України, академік Інженерної академії України, член-кореспондент Української екологічної Академії наук.

2. Заступник Голови оргкомітету, Голова журі – Осадча Лариса Костянтинівна, заступник директора з навчальної роботи, викладач-методист, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України.

3. Заступник голови журі – Степчук Світлана Іванівна, викладач інформатики та інших комп’ютерних дисциплін, завідувач відділення Технічного коледжу Національного університету водного.

4. Заступник Голови оргкомітету, Голова рахункової комісії журі – Марценюк Микола Васильович, керівник обласного методичного об’єднання викладачів інформатики і КТ.

5. Члени журі – викладачі інформатики і КТ коледжів області.

Олімпіада пройшла на високому рівні. Всі учасники отримали Дипломи, а переможці Грамоти та цінні призи. Вперше за історію проведення олімпіад відбулася повторна апеляційна перевірка трьох завдань, але вона не вплинула на призові місця. Перемогу вибороли "господарі". Наш представник посів почесне друге місце, поступившись лідеру лише пів бала. Друге місце дає нашому коледжу право приймати ІІ тур ХІІІ Всеукраїнської оліміпади з інформатики та комп'ютерної техніки у наступному році. Переможний п'єдестал має такий вигляд:

Місце Учасник Керівник Назва навчального закладу Набрані бали Підсумок
Тестові завдання «Текст. редакт.  Word» «Електр. таб.  Excel» «СУБД  Access»
І Божок Віктор Сергійович Огійчук Віктор Олександрович Технічний коледж НУВГП 17 20 18 5 60
ІІ Оліфер Максим Юрійович Марценюк Микола Васильович Рівненський автотранспортний коледж НУВГП 17 15,5 13 14 59,5
ІІІ Хамуда Мар’яна Олександрівна Юпаткіна Наталія Ярославівна Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» 15,5 14 4 20 53,5

Переглядів: 576 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: