15:14
Декада комісії «Автомобілі»
Із початком нового 2014 року,  в період з 20 до 31 січня комісія «Автомобілі» проводила ряд заходів, які спрямовані на розвиток інтелектуального потенціалу студентів, ініціативи, умінь та практичних навичок. Крім виявлення талановитої молоді і формування інтересу до наукової, творчої праці, заходи направленні на розвиток  у студентів фахових  здібностей, виховування  в них активної життєвої позиції.
Програма була насиченою, адже досвідчені педагоги поставили головним завданням - поглиблення знань з профільних дисциплін, розвиток творчої активності і зацікавленості студентів.
20 та 22 січня у фойє лабораторного корпусу відбулися  виставки  методичного забезпечення і технічної творчості викладачів циклової комісії «Автомобілі» та студентів.


21 та 29 січня були проведені відкриті уроки з предмета «Автомобілі» молодими викладачами Барановим Миколою Олександровичем та Римаришиним Віктором Євгеновичем з тем «Коробка передач» та «Ведучі мости».
Також 23 та 30 січня проводились «Брейн- ринги» на кращі знання будови двигуна серед механіків другого курсу та експлуатаційників  і дорожників другого курсу. На яких, серед механіків призові місця отримали:
1 місце – група Т-22, в складі – Берестова Олександра, Лисанця Михайла,  Олійника Павла.
2 місце – група Тс-21, в складі – Мулика Володимира, Рухера Володимира , Дубича Олександра.
3 місце – група Т-24, в складі – Хурса Андрія, Друкачука Миколи та Михайлова Михайла.
Серед експлуатаційників та дорожників призові місця розділили:
1 місце – група МП-22, в складі – Гайдая Дмитра, Новака Василя, Ляшецького Василя.
2 місце – група Д-22, в складі – Дрозд Тараса, Небжицького Романа, Коваля Андрія.
Та 3 місце – група Д-21, в складі – Захарчука Олександра, Медведюка Андрія, Цегельника Олександра.
27 січня викладачем  Барановим Миколою Олександровичем була проведена лекція на тему: «Новинки автомобілебудування України», на якій присутні змогли ознайомитись з останніми новинами автомобілебудівної галузі України.
В рамках декадника  комісії  була організована екскурсія до автоцентру «Вік-Експо» - офіційного дилера  відомих світових автомобільних брендів в Рівненській області, таких як Honda , Skoda, Volkswagen, Seat, Fiat, Lada, Chery. Всі бажаючі, дотримуючись принципу - краще один раз побачити, ніж сто разів почути, змогли ознайомитись з сучасним автомобільним комплексом з продажу і обслуговування автомобілів. 
Крім того  комісія «Автомобілі» постійно здійснює випуск власних стінгазет, проводить сумісні засідання з іншими комісіями коледжу, а також з представниками Навчально-наукового механіко-енергетичного інституту та Навчально-наукового автодорожнього інституту НУВГП. Підводячи підсумки проведення тижня комісії «Автомобілі» , голова комісії – Ємельянов Василь Васильович  відмітив, що всі заходи які проводились були направлені на підвищення рівня професійної майстерності, престижу професії «технік-механік», розвитку творчого потенціалу як викладачів так і студентів.

Переглядів: 898 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: