12:47
Декадник циклової комісії “Автомобілі”

1. Виставка технічної творчості циклової комісії “Автомобілі”

Студенти Рівненського автотранспортного коледжу на гуртках технічної творчості постійно створюють нові моделі і макети вузлів та агрегатів сучасних автомобілів, які використовуються при вивченні теорії та на практичних заняттях.

2. “Брейн-Ринг” на краще знання двигуна серед студентів груп другого курсу Ес, Д, МП

Команди учасники “Брейн-Ринг” груп другого курсу Д, Ес, МП

Ведучий “Брейн-Рингу” Карась І.В.

Суддівська комісія “Брейн-Рингу”. Голова: Ємельянов В.В.. Члени комісії: Кундеус О.В., Голодько О.В

За результатами всіх конкурсів команди посіли такі призові місця

І-ше місце представники групи ЕС-21

ІІ-ге місце представники групи Мп-21

ІІІ-тє місце представники групи Д-21

3. Відкритий урок з предмету “Автомобілі”

14 грудня 2015 року викладачем коледжу, Бурчиком Володимиром Яковичем, в групі Т-24 було проведено відкрите лабораторно-практичне заняття з предмету «Автомобілі» на тему: «Зчеплення».

Метою проведення було вивчення особливостей будови зчеплень та набуття практичних навиків з конструкції та роботою зчеплення. На занятті були використані деталі та вузли, а також для актуалізації знань застосовано засоби мультимедії.

4. Доповідь на тему: Компетентнісний підхід до підготовки майбутніх фахівців у процесі навчання у ВНЗ.

15 грудня 2015 року викладач коледжу, Карась Іван Васильович, провів доповідь для викладачів на тему “Компетентнісний підхід до підготовки майбутніх фахівців у процесі навчання у ВНЗ”.

Метою даної доповіді було поставлено завдання ознайомити викладачів коледжу щодо модернізації змісту вищої освіти, так званої енциклопедичності змісту, передбачаючи орієнтацію на довготермінове засвоєння знань тільки високого рівня узагальненості, які є основою для формування ключових компетентностей випускників ВНЗ та можливості їхнього подальшого неперервного навчання.

5. «Брейн-ринг» на краще знання двигуна серед механіків другого курсу

16 грудня 2015 року викладачами спецдисциплін комісії «Автомобілі» було проведено «Брейн-Ринг», де приймали участь студенти груп механіків другого курсу.

Членами журі були викладачі спецдисциплін комісії «Автомбілі»

Карась І.В., Кундеус О.В., Баранов М.О., та голова журі - Бурчик В.Я.

Для домашнього завдання групам було запропоновано зробити емблему команди та запропонувати її назву.

Під час виконання конкурсу  “Кросворд” для груп підтримки було запропоновано додатковий  конкурс  на знання  цікавих фактів з будови та конструкції автомобілів.

За результатами всіх конкурсів команди посіли такі призові місця

І-ше місце представники групи Тс-22

ІІ-ге місце представники групи Т-22

IIІ-тє місце представники групи Т-24

6. Виховна година на тему: “Українські імена в історії автомобільного транспорту”

17 грудня 2015 року викладачем спецдисциплін комісії «Автомобілі» Голодьком О.В. було проведено відкритий виховний захід на тему: «Українські імена в історії автомобільного транспорту»

Метою виховного заходу було  розв'язати міф про те, що благоустрій будь-якої  країни можна оцінити поглянувши на її автомобіль. Враховуючи те, які автомобілі випускає Наша країна, в нас складається хибна думка, що нас благоустрій мав би бажати кращого. Але мало хто знає про те, що серед українців є люди, які прославили себе в автомобілебудуванні.

7. Спільне засідання членів комісій коледжу: “Автомобілі”, “ТЕ та ремонту автомобілів” та представників НДІ “Автомобілі та автомобільне господарство” НУВГП

17 грудня 2015 року було проведено сумісне засідання комісій «Автомобілів» та  «ТЕ і ремонту автомобілів » та викладачів НУВГП.

На розгляд були виставлені питання: тематика дипломних проектів, проходження технологічної та переддипломної практики.

З першого питання виступав викладач Ємельянов В.В., Шевчук Ю.П., Кундеус О.В., від запрошених викладачів НУВГП Кужій В.А., Глінчук В.М., Морозюк С.В., Ігнатюк Р.М., де обговорювалися можливості впровадження САПР в навчальний процес студентів коледжу. Було запропоновано на базі НУВГП проводити консультації, а також надавати базові навички роботи САПР на базі коледжу як факультатив. Для впровадження в навчальний процес та під час виконання дипломного проекту зробити факультатив для кращих 2-3 студентів випускних груп, що запропонував викладач Кундеус О.В.

З питання графічної частини дипломного проекту було запропоновано змінити слово “розробити” на “модернізувати” або “удосконалити” пристрій конструкторського розділу.

Для контролю виконання дипломного проекту в електронному вигляді запропоновано створити комісію в складі трьох членів.

Переглядів: 726 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: