22:48
Декадник циклової комісії “Економіка”

Впродовж 1-12 лютого в коледжі проводилися заходи декадника циклової комісії "Економіка".

Викладачі  Черначук О.О. та  Шилюк О.В. на великих перервах організовували показ відео – інформації економічного змісту та демонстрацію сюжетів з економічних питань, а також показали студентам анімаційний мультфільм “Місто мрії”, у якому цікаво та доступно розповідається про податки, Державну податкову Службу та її функції, а також демонструються всі переваги вчасної сплати податків у державний бюджет України.

 Студенти коледжу брали участь в конкурсі ,, Економіка очима студентів,, (оцінювання проводили викладачі Козак Т.В та Черначук О.О.). За участь у конкурсі студенти отримали оцінки з предметів економічного циклу.

Викладачами Томіч І.К., Козак С.В. та Дементьєвою Н.Л. проведено брейн – ринг ,, Економіка та світ,, для студентів 4 курсів спеціальності “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”.  Студенти із задоволенням шукали відповіді на питання, які охоплювали організацію перевезень, ремонт автомобілів, менеджмент та інші.

Суддівська комісія “Брейн-Рингу”. Голова: Дементьєва Н.Л.

 Члени комісії: Томіч І.К. та Козак С.В.

За результатами Брейн-рингу команди вибороли такі призові місця:

Перше місце - група Т-42

Друге місце – група Тс-41

Третє місце -  група Т-41

Всі учасники були нагороджені призами.

 

 

Викладачі комісії організували зустріч із головним спеціалістом Інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області Філіпович Валентиною Павлівною, та ознайомлено присутніх студентів та викладачів коледжу з захистом  своїх прав державою; правом  на належну якість продукції та обслуговування,  безпеку продукції;  необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця); відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості, а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров'я людей продукцією у випадках, передбачених законодавством.

Тема зустрічі викликала жваве зацікавлення студентів.

Переглядів: 658 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: