09:04
Декадник циклової комісії “Економіка”

За традицією, в останні зимові дні комісією “Економіка” було проведено заходи на основі розробленого плану декадника комісії. Під час декадника, а саме з 17.02.20 по 28.02.20 викладачі  комісії на великих перервах організовували показ відео – інформації економічного змісту та демонстрацію сюжетів з економічних питань на теми ,, Еволюція податків,, ,,100 гривень, які неможна підробити,, ,, Шість історій про економіку,,. Для студентів гуртожитку № 2 проведено навчально виховну бесіду та показ фільму про одного з найуспішніших менеджерів епохи Генрі Форда викладачами Козак Т.В. та Шилюк О.В.         

Баланович Н.Ю. та Шилюк О.В. у фойє коледжу представили інформаційний стенд "Фінансові гарантії,,  та пізнавальний стенд ,, Економічні цікавинки,,.  

25.02.20 року в рамках декадника комісії було організовано зустріч студентів груп Т-13 і Т-14, класними керівниками, яких є Козак Т.В. та Шилюк О.В., зі спеціалістами Центру психологічного розвитку ,, Brain,,. Темою зустрічі було обрано ,, Емоційний інтелект,,, адже підлітки яскраво переживають різноманітну гаму емоцій і не завжди мають змогу зрозуміти та усвідомити джерела походження цих емоційних станів, оцінити і виразити їх. Зустріч була проведена у формі гри, що значно поліпшило атмосферу та налаштувало студентів на відверту бесіду. Психологині центру ,, Brain,, змогли розташувати до себе студентів та завоювати їхню довіру і, як наслідок , увагу. Зустріч пройшла на позитивній хвилі і результатом роботи були задоволені всі, і студенти, і психологи, і викладачі комісії.

Викладачі Козак Т.В.. та Баланович Н.Ю. на великій перерві провели економічну вікторину для студентів коледжу.   Студенти із задоволенням відповідали  на питання з навчальних предметів.

За результатами економічної вікторини студенти вибороли призові місця та були нагородженні подарунковими флаєрами, а студенти обмінювали на каву та солодощі в кав’ярні коледжу.

І місце – Сачук Ірина (група Мпс-41)

ІІ місце – Шевчук Дмитро (група Т-13)

ІІІ місце – Мацюк Анастасія (група Мпс-41).

Не залишились також без солодощів інші учасники даної вікторини.

     Декадник закінчився засіданням комісії, на якому були підведені підсумки та зроблені висновки.

Переглядів: 254 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: