22:36
Декадник комісії «Автомобілі»

З 23 жовтня по 3 листопада 2017 року в рамках декадника циклової комісії «Автомобілі» викладачами спецдисциплін у вестибюлі лабораторного корпусу було представлено виставку методичного забезпечення та технічної творчості комісії, а також у вестибюлі коледжу демонструвалися відеопрезентації на теми: «Історія створення автомобілів», «Нові моделі автомобілів українського автопрому».

25 жовтня 2017 року в читальному залі коледжу викладачем Карасьом Іваном Васильовичем було проведено «Брейн-ринг» на краще знання двигуна серед студентів груп другого курсу Ес, Дс та МПс.

За результатами п’яти конкурсів групи посіли наступні місця:

1 місце - група Ес-21
2 місце – група Дс-21
3 місце - група МПс-21

30 жовтня у фойє лабораторного корпусу викладачами Карасьом Іваном Васильовичем та Кундеусом Олександром Вікторовичем було проведено святковий конкурс «Ерудит-автомобіліст» з призовим виграшем - безкоштовна кава.

До декадника циклової комісії «Автомобілі» викладачами Кундеусом Олександром Вікторовичем та Римаришиним Віктором Євгеновичем в класі самопідготовки гуртожитку №2 було проведено доповідь з відеопрезентаціями на тему: «Електромобілі та автомобілі-гібриди».

Викладачами комісії була здійсненна екскурсія на ТзОВ «Камаз-Транс-Сервіс» де випускником коледжу Савчуков Олександром Петровичем було проведено екскурсію по основних виробничих приміщеннях підприємства. Тимейчуком А.В., Гуменюком Ю.П, (також випускники коледжу) було ознайомлено з перспективами розвитку даного підприємства.

На завершення декадника в читальному залі коледжу викладачами комісії «Автомобілі» було проведено «Брейн-ринг» серед студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» за напрямом підготовки 5.07010602 «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» на краще знання будови автомобілів.

За результатами п’яти конкурсів групи посіли наступні місця:

1 місце - група Т-23
2 місце – група Т-21
3 місце - група Т-22

Переглядів: 656 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: