14:00
Декадник комісії "Автомобілі"

Першою, в новому 2019 році, розпочала проведення декадника виховних заходів циклова комісія «Автомобілі», яка з 04 лютого по 15 лютого проводила, згідно затвердженого плану, ряд заходів, зокрема:
- 04 лютого у фойє лабораторного корпусу коледжу відбулися виставки методичного забезпечення і технічної творчості викладачів циклової комісії «Автомобілі» та студентів.

 

- на великій перерві, 04 лютого, в холі коледжу викладачем Барановим Миколою Олександровичем була представлена презентація на тему «Історія створення автомобіля», а також 13 лютого, цим ж викладачем, представлена відеопрезентація на тему «Маловідомі моделі автомобілів».

        

- 07 лютого з студентами 3-го курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт», викладачем Грицутою Григорієм Григоровичем, проводилась олімпіада на краще знання предмета «Електротехніка та електроніка», на якій призові місця вибороли: 1 місце – Остапчук Роман група Т-31, 2 місце - Оліфер Максим група Т-34, 3 місце - Гриб Олександр група Т-33.

- 08 лютого викладачами Кундеусом Олександром Вікторовичем та Римаришиним Віктором Євгеновичем випущена та вивішена у фойє лабораторного корпусу коледжу стінгазета на тему: «Електромобілі», а також 12 лютого, цими ж викладачами в гуртожитку № 2, проведена доповідь на тему «Електромобілі та автомобілі-гібриди».

    

- 11 лютого у фойє лабораторного корпусу коледжу, під час великої перерви, викладачами Карасем Іваном Васильовичем та Кундеусом Олександром Вікторовичем проведений конкурс «Ерудит-автомобіліст», на якому студенти мали можливість заробити безкоштовну каву в столовій коледжу, відповівши на поставленні питання про цікаві маловідомі факти про автомобілі.

        

- 13 та 14 лютого, окремо для студентів 2 курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» та спеціальності 275 «Транспортні технології» викладачами Барановим Миколою Олександровичем, Римаришиним Віктором Євгеновичем, Ємельяновим Василем Васильовичем та Карасем Іваном Васильовичем , був проведений «Брейн-ринг» на краще знання будови автомобіля з розділу «Автомобільні двигуни». За її результатами призові місця отримали:

спеціальність 274 «Автомобільний транспорт» І місце – група Т-22

ІІ місце – група Т-25

ІІІ місце – група Т-21

спеціальність 275 «Транспортні технології» І місце – група Ес-21

ІІ місце – група МПс-21

ІІІ місце – група Дс-21

- 15 лютого, завершив декадник комісії «Автомобілі», викладач Карась Іван Васильович який провів відкрите заняття в групі МПс-21 з предмета «Автомобілі» на тему «Коробка передач».

Творчий пошук викладачів, які закохані у свою професію, але таких різних за підходами до навчально-виховної діяльності стає запорукою їхнього професійного зростання на освітянській ниві. А коли робота декади циклової комісії організована у формі емоційної, інтелектуальної, комунікативної, пошукової та творчої взаємодії студентів і досвідчених викладачів, підвищується рівень знань, інтерес до предметів студентів і, звичайно, зростає професійна майстерність викладачів.

Переглядів: 508 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: