08:28
День Героїв Небесної сотні

В коледжі відбулися заходи з вшанування пам’яті героїв Небесної сотні , віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Здавалося б, небагато пройшло часу від подій, які спочатку називали Євромайданом, а згодом- Революцією гідності.

Проте тривоги сьогоднішнього дня поступово витісняють тяжкі спогади про драматичні події Революції, а душа просто не вміщає чергової порції болю від перегляду документальних кадрів кривавої бійні на вулицях столиці.

І все ж, ми не маємо права забувати про події, які розділили новітню історію України на період «до» і «після» Революції гідності.

Особливо це необхідно для молодого покоління- майбутнього України, заради якого пішли на смерть сотні патріотів.

Нині, напередодні річниці революції, в суспільстві та медіа-просторі країни загострюються дискусії, звучать гострі питання про здобутки та нереалізовані вимоги повсталого народу…   

Часто дискусії перетворюються на суперечки, за котрими з поля зору зникають люди та їхні долі…

Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін разом зі студентами, зокрема групи Тс-41, підготували та провели для студентів груп першого року навчання Вечори пам’яті молоді «Це діти твої, Україно..», присвячені молоді, що загинула під час Революції гідності. Лейтмотивом заходу були питання: «Хто ці юнаки? Що спонукало їх до участі в подіях на Майдані? Якими були останні миті їхнього життя? Якими їх запам’ятали рідні, друзі, побратими?»

 

Також згадали про тих юнаків, котрих злочинний режим Януковича зробив своїм живим щитом- загиблих солдатів строкової служби внутрішніх військ.

Однаково гіркими є сльози і незмірним є горе всіх матерів, які втратили своїх синів. 

Як підсумок звучали слова про необхідність пам’ятати полеглих, бо ця пам'ять  зробить нас кращими, відповідальнішими за наші справи, змусить боротися за зміни в країні.

Під час проведення днів пам’яті героїв Небесної сотні у вестибюлі коледжу було розміщено інсталяцію «Герої не вмирають», яка символічно відтворила барикаду Майдану, а вогники лампадок, живі квіти та відеоряд подій на Майдані нагадували всім про біль утрати кращих синів і дочок України. 

В усіх групах відбулися виховні години до Дня Героїв Небесної сотні, а перше заняття 19 лютого розпочалося з Хвилини мовчання.

Переглядів: 682 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: