12:57
День пам’яті героїв Небесної сотні

Коли 21 листопада 2013 року вийшли люди на Майдан Незалежності у Києві з мирним протестом проти скасування тодішньою владою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, ніхто не підозрював, що це стане початком Революції гідності, що призведе до страшних жертв та падіння режиму президента Януковича.

«Яким були причини масових виступів українських громадян, що стало поштовхом до силового протистояння, чи досягли повсталі своєї мети?» - ці питання до молоді прозвучали під час пам’ятного заходу, присвяченого героям Небесної сотні. Молодь була біля витоків і однією з рушійних сил революційних подій п’ятирічної давності, молодь - серед загиблих майданівців та військовослужбовців внутрішніх військ. Така страшна плата за прагнення жити в країні, де панують соціальна справедливість та повага до гідності людини.

Згідно оприлюднених даних Генпрокуратури України, під час сутичок на Майдані загинуло 78 чоловік, МОЗ називає цифру – 82. В організації волонтерів-медиків Майдану стверджують, що кількість загиблих під час протистоянь на Майдані насправді досягає 780 осіб - більша частина загиблих пройшло через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються. В організації волонтерів-медиків Майдану переконані, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих. Нагадаємо, глава ГПУ Юрій Луценко повідомив, що у справі вбивств активістів Майдану проходять 380 виконавців, щодо 270 осіб справи перебувають у суді, стосовно 49 уже є вироки.

Жити гідно, берегти один одного і свою країну – до цього нас зобов’язує пам’ять полеглих героїв Небесної сотні.

Переглядів: 449 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: