12:00
День студента-2019

14 листопада 2019 року у залі коледжу відбулося урочисте святкування з нагоди Міжнародного дня студента.

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Традиційно в День студента відбувається церемонія нагородження кращих студентів коледжу за підсумками минулого навчального року.

Заступник директора з навчальної роботи Шевченко О.В. після вітального слова  оголосила  переможців конкурсу «Студент року-2019». За відмінне навчання та активну участь в громадському житті коледжу переможцями номінації стали студенти - Курач Олександр, Кривко Катерина, Мукомелець Андрій, Сачук Ірина, Капран Микола, Матвійчук Ірина ( яка була також нагородження іменною стипендією від Рівненської обласної профспілки працівників освіти і науки України); Почесними грамотами обласної профспілки працівників освіти і науки України та грошовими преміями були відзначені студенти Мичка Павло (групаТ-35), Яценюк Микола (група Мпс-41)

Приємною новиною для студентів стало нагородження  голови студради гуртожитку №2 Журика Володимира Почесною грамотою міського голови м.Рівне, яка відбулась цього ж дня в міській раді. 

Кожного року в нашому закладі проводяться дні студентського самоврядування, і цей навчальний рік – не виключення, адже цілих 3 дні студенти мали можливість проводити пари замість викладачів та виконувати роль головнокомандувачів. З вітальним словом від студентської адміністрації звернулася Голова Студентської ради коледжу Кравець Анастасія.

Цьогоріч для нашого талановитого студентства було створено нову справжню нагороду під назвою «Student  Star-2019».

Переможців нагороди було визначено в наступних номінаціях:

• « Юні таланти-2019» - групи-новачки,які вразили своєю талановитістю на огляді художньої самодіяльності « Будьмо знайомі, Автотранспортний»

І місце – МПс-21

ІІ місце - Т-14

ІІІ місце –Т-12

• «Краща група РАТК-2019» - за кращу успішність, організованість, дружність та відповідальність в навчанні.

Т-43 - відділення « Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

МПс-41 - відділення « Транспортні технології»

• «Спортсмен року-2019» - за підсумками минулого навчального року ним став лідер баскетбольної команди коледжу Микитюк Богдан -Т-44, його товариші по команді – студенти групи Т-22 Тишкун Максим і Свердлик Владислав також були відзначені адміністрацією коледжу. 

• « Кращий курсант водіння-2019» - за чудові знання з правил дорожнього руху, та високу майстерність водіння автомобіля переможцями визнали.

Житніков Вадим – МПс-41

Кравець Анастасія –Т-43

• «Кращі апартаменти-2019»

Найохайнішими, найбільш затишними, та такими, що найбільш відповідають санітарним євро-стандартам є такі кімнати:

в гуртожитку №1: кімнати № 27, № 26, № 1.

в гуртожитку №2 кімнати: №514, № 224, № 301, № 330, № 221,  № 410.

І заключна номінація відзначення  тих, хто найбільше «пресує» студентів, та змушує відповідати порядку в наших гуртожитках, виконуючи «загально важливу» місію.

• « Общажний BOSS-2019» переможцями в даній номінації визнали:

  1. Журик Володимир - МПс-41
  2. Наконечний Серій – ОП-41
  3. Олексюк Юрій –Тс-31
  4. Матвійчук Роман – Тс-31
  5. Зиц Антон – Тс-31

Після церемонії вручення на всіх глядачів чекала святкова різножанрова програма,яку підготували наші студенти-артисти. Від підготовки були в захваті всі студенти та гості свята.

І ще раз зі святом любі студенти, легких вам сесій, високий стипендій та професійних  успіхів!!!

Голова Студентської ради Анастасія Кравець

Переглядів: 845 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: