13:04
День Української писемності та мови

Мова є душею нації, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, удосконалювалося І. Нечуєм-Левицьким, Лесею Українкою та багатьма іншими видатними майстрами пера.
9 листопада до Дня української писемності та мови в читальному залі коледжу була проведена зустріч рівненським письменником членом Національної спілки України, журналістом, літературознавцем – Олександром Євтушком. 

Студенти групи МП-11, МП-21 та Т-22 мали можливість ознайомитись із творчістю автора, почути про перипетії, які вели автора до високих звершень. Під час заходу Олександр Євтушок розповів про творення слова власне письменниками, презентував добірку прозових текстів та аудіокнигу «Пиво з абрикосів», уривки з якої прозвучали у залі.

Після зустрічі з письменником студенти глибше оцінили багатство і милозвучність  нашої рідної української мови. Писемність народу – це ознака його високого культурного рівня.  Закарбоване слово на віки переживає своїх авторів і доносить далеким нащадкам його мудрі думки, його заповіти.

Переглядів: 608 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: