21:28
День працівників освіти

Один раз на рік, у прекрасну пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято, коли студенти, друзі та рідні вітають педагогів словами «З професійним святом! З  Днем працівника освіти!».

Напередодні Дня працівників освіти в коледжі відбулися урочистості- традиційно день святкування розпочався із вітання працівників коледжу, яке від імені студентів провели представники студентської ради.

На вході до коледжу, під мелодійний супровід скрипки, вони зустрічали всіх  щирими побажаннями здоров’я та натхнення у педагогічній праці. На  урочистому засіданні в актовій залі всі присутні мали змогу привітати ветеранів педагогічної праці Нечидюк Л.П., Лисак В.В.,

Мазур М.М.; також рішенням обласного управління освіти і науки, рішенням адміністрації коледжу  було відзначено грамотами та подяками кращих педагогів і працівників коледжу. В подарунок всім присутнім студенти-учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт.

Зі святом, дорогі наші викладачі!

Переглядів: 1060 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: