19:12
День захисника України

У коледжі відбулася низка заходів, присвячених святу мужніх героїв минулого та нинішнього покоління оборонців рідної землі - Дню захисника України. Серед традиційних подій – змагання з кульової стрільби та спортивне свято «Козацькі розваги». Спортивні змагання відбуваються під гаслом: «Козацькому роду нема переводу!», в них взяли участь студенти першого року навчання на базі 9-х класів, зокрема козаки груп Т-11, Т-12, Т-13, Т-14. Кожна група виставила команду з восьми козаків, які демонстрували силу, спритність та командний дух у таких вправах: стрибки в мішках, ривок гирі, «перенести пораненого побратима», «перейти брід», підтягування на перекладині.

Результати змагань визначилися з мінімальним відривом між їхніми лідерами. У підсумку 1-е місце посіли козаки куреня Т-11, друге місце виборов

курінь Т-14, а третє місце виборов курінь Т-13. Всі команди були відзначені грамотами, дипломами учасників та подарунками. Під час церемонії нагородження було також оголошено переможців змагань з кульової стрільби в командному та індивідуальному заліках.

Напередодні величних свят Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України щиро вітаємо всіх захисників Батьківщини і молитовно звертаємося до небесної Покровительки і заступниці славного війська козацького та всього українського люду. Ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Сердечно бажаємо захисникам України здоров’я та щасливого повернення додому після перемоги над ворогами нашої неньки-України!

Переглядів: 575 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: