14:26
Дні самоврядування
В Рівненському автотранспортному коледжі до Міжнародного дня студента збереглася славна традиція проводити Дні самоврядування, коли студенти обіймають адміністративно-викладацькі посади.
В  бібліотеці коледжу плідно працювали студенти групи Ес-21 Псалтира Леся і Псалтира Ольга та  групи Т-21 Котигорох Діма. Крім того, що вони обслуговували читачів на абонементі та в читальному залі, брали участь в проведенні виховної години.
До Міжнародного дня толерантності бібліотекою була запланована година спілкування «Виховання толерантності - запорука миру та добра».
Псалтирою Лесею та Ольгою, Котигорохом Дімою, Янковським Ілльою, зав. бібліотекою Онищук Г.М., бібліотекарем Вацко В.І. разом з вихователями Бештою С.М., Милацькою О.О., Довгопо-    люк Л.К. та їхніми дублерами-вихователями Хотинчук Любою (МП-32) та Кушніром Андрієм(МП-32) проведено захід в гуртожитках №1 та №2. Ця зустріч допомогла розкрити аудиторії поняття «толерантності», його значення в системі загальнолюдських цінностей, формування толерантного ставлення до інших людей, розвинути адекватну самооцінку.Переглядів: 903 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: