21:34
«Дозволь собі бути щасливим»

12.03.2015р. на виховній годині було проведено тренінгове заняття на тему: «Дозволь собі бути щасливим» класним керівником групи Т-41 Н.М. Громко та психологом коледжу О.В. Галушко.

Кожен мріє про своє: виспатися, смачно поїсти, подорослішати, знайти кохання, створити сім’ю, відпочити, стати відомим, мати багато грошей, бути досконалим, мати владу.

А скільки разів протягом життя ми змінювали власні мрії… Однак усі ми мріємо бути просто щасливими. І дуже часто трапляється так, що у своїх невдачах, розчаруваннях, помилках ми звинувачуємо оточення або обставини, але тільки не себе, забуваючи про те, що наше щастя лише в наших руках. Про це завжди нагадує така притча.

«Бог зліпив людину з глини, і залишився у Нього невикористаний шматок.

- Що зліпити тобі? – запитав Бог.

- Зліпи мені щастя, - попросив чоловік.

Нічого не відповів Бог, а тільки поклав людині в долоню шматочок глини, що залишився.»

Мабуть, у всіх є такий шматочок глини, адже нам його подарував Бог при народженні. Давайте ж віднайдемо його і почнемо ліпити своє щастя вже сьогодні!

Що таке щастя? Щастя – це коли людина живе в гармонії із собою, відчуває рівновагу та спокій в душі. За теорією позитивної психотерапії, людина пізнає світ завдяки чотирьом «сферах», які мають енергетичний заряд і є по своїй суті сферами нашого життя.

Перша сфера – «тіло-відчуття» (фізичне й психологічне здоров’я, а саме – режим сну, харчування, спорт, інтим, догляд за тілом).

Друга сфера – «діяльність – розум» (робота, кар’єра, досягнення, мислення, розум).

Третя сфера – «контакти – традиції» (здатність людини підтримувати контакти з собою, партнером, родичами, друзями).

Четверта сфера – «сенси» (погляди людини на майбутнє, творчість, питання сенсу буття, релігія, віра, мрії, моральні основи, бажання).

За ідеологією цього напряму, існує ідеал, у якому всі сфери життя розташовані в певному порядку й мають по 25% енергії кожна. Виходячи з цього, людина – щаслива, якщо досягає рівного відсоткового співвідношення між усіма 4 блоками. Студенти активно приймали участь у проведенні тренінгу, виконували різноманітні вправи, висловлювали власні думки щодо розуміння поняття «щастя».

Переглядів: 678 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: