23:01
Дозволь собі бути щасливим

Оце і є бути щасливим –
знайти самого себе»
(Г.Сковорода)

«Як часто ми дозволяємо собі бути щасливими? Щохвилини…? Щомиті…? Щогодини, або щодня??? Мабуть, кожен з нас не зможе надати однозначної і стверджувальної відповіді на це питання. Щастя полягає не в тому, що нас всіх оточує, а наше ставлення до всього… Все просто – щастя всередині нас.»

То ж, сьогодні, спробуємо з’ясувати: що впливає на наше відчуття щастя та які його складові. Поміркуємо, чи є щасливими ми, вихователі, психологи, а також наші студенти, з якими ми безпосередньо працюємо, спілкуємось і яких також щиро хочемо бачити щасливими.

Тому, наша креативна команда підготувала свої промінчики щастя для Вас, які Ви можете застосовувати на собі і отримувати задоволення від життя та роботі. Бо, з впевненістю можна сказати, що щасливий вихователь і щасливий психолог може виховати тільки щасливого студента.

У нашому коледжі 29 травня 2019 року відбулося методичне об’єднання практичних психологів та вихователів гуртожитків закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.

На початку методичного об’єднання учасники переглянули відеопрезентацію навчального закладу.

Далі з вітальним словом виступила В. о. директора Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП, Антонюк Валентина Петрівна, яка побажала плідної праці і успіхів у роботі методичного об’єднання.

Заслухали методиста Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Рівненської області, Процюка Віталія Кононовича, який зворушливо і щиро закликав всіх учасників попрацювати над даною темою.

Вступне слово заступника директора з виховної роботи, Кравчука Олега Миколайовича, надихнуло всю аудиторію усвідомити важливість своєї роботи і якісно проявити себе у методичному об’єднанні.

Чому обрано саме таку тему? Насамперед тому, що мабуть, не має серед нас такої людини, яка б не хотіла бути щасливою.

У кожного своє поняття що таке щастя, бо воно стосується духовного світу людини. А скільки людей – стільки й світів. Для когось щастя – це задоволення, для когось – добробут. Хтось щастя розуміє як удачу, талант. Для інших щастя – це радість. Оскільки кожна людина живе своїм життям, то й відчуття втіхи від нього в кожного своє.

Якщо розділити життя людини на певні сфери, в яких вона перебуває, то професійне щастя є одним з найважливіших частин для людини. Бо робота – це значна частина нашого життя. Саме тому, крім грошей, на нашу думку, робота повинна приносити ще й задоволення.

То ж що таке «щастя на роботі» – це мрія чи реальність? Своїми думками та враженнями поділилася прекрасна людина, новатор вічних ідей, цікавий співрозмовник Владислав В’ячеславович Папуша – кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти РОІППО.

«Щасливий той, хто вважає себе щасливим»

«Бачення щастя очима студентів». Що наші вихованці думають з даної теми про щастя? Для учасників методичного об’єднання студентський колектив коледжу передав креативними виступами бачення свого щастя.

Найбільшою проблемою того, що ми не вміємо відчувати себе щасливими, є власне несприйняття. Нас не навчили приймати себе такими, які ми є. І так більшість з нас все життя звикло порівнювати себе з іншими.

Так ось, коли ми будемо позитивно сприймати себе, шукати і знаходити добро в інших людях, у всіх життєвих ситуаціях – то це поверне нас в наш природній стан бути щасливою. Адже Бог створив усіх людей задля їхнього щастя.

І в цьому нам, звісно, допоможе наш практичний психолог, Галушко Олена Василівна, яка з радістю і легкістю провела пізнавальний тренінг «Щастя. Як його знайти?»

«Бути щасливим щастям інших,
ось справжнє щастя, ось життя земного ідеал»
(М. Пирогов)

Всі присутні взяли активну участь у проведенні тренінгу, плідно попрацювали над своїм баченням «власного щастя», зрозуміли на скільки щасливі вони є і немає насправді ніяких перешкод на шляху до того, щоб жити щасливо. Очікування учасників справдилися!!!

На завершення обговорено підсумок роботи методичного об’єднання та урочисто вручено учасникам сертифікати.

Вся команда практичних психологів та вихователів висловлює щирі слова вдячності учасникам за організацію у проведенні методичного об’єднання, всім тим, хто доклав максимум своїх зусиль, незважаючи ні нащо: адміністрації, культорганізатору, студентському колективу, Папуші Владиславу В’ячеславовичу і запрошеним учасникам за плідну працю!!!

Дякуємо, ви найкращі!!!

Переглядів: 651 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: