11:20
Євромайдан – Революція Гідності

Євромайдан – Революція Гідності    

Про День Гідності та Свободи

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 872/2014

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, постановляю:

1. Установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Те, що відбулося на Майдані Незалежності в Києві і на майданах в багатьох містах України та закордоном, здивувало весь світ. Захоплював мирний протест і приголомшила чиста жертва Небесної Сотні.

Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі. Ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, Богом нам дану і свідчимо про неї світові.

Вперше слово «Євромайдан» з'явилося 21 листопада у соціальній мережі.

У ці дні країна відзначає річницю Євромайдану, який започаткував Революцію гідності.

Вихователі гуртожитку №2 Милацька О.О., Довгополюк Л.К. разом з зав. бібліотекою Онищук Г.М. провели  бесіду  та продемонстрували фільм «Євромайдан – Революція Гідності». Була поставлена мета, донести до кожного, що:

  • Студентство , яке було мотором протестних акцій, змусило змінюватися усе суспільство. Саме молодь розбудила країну, саме вона стала каталізатором Майдану. І саме на ній лежить найбільша відповідальність за майбутнє країні.

  • Зараз конче треба зламати хребет цій зашкарублій, вкрай корумпованій системі. І тут кожен повинен почати з себе. Якщо хочемо європейського благополуччя, європейського рівня життя, то маємо жити і працювати як європейці: віддавати державі більше, ніж брати та вимагати з неї. І щодня пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну — за таку Україну, про яку усі ми мріємо...

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 587 | Додав: bibliotekaratk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: