21:51
Фізична вікторина

5 квітня 2016 року в Рівненському автотранспортному коледжі  НУВГП  викладачем Гагун О.П.  був проведений позакласний виховний захід з фізики. Метою фізичної вікторини було  формувати в студентів навички застосовувати свої знання у нестандартних ситуаціях; розвивати логічне мислення, пам'ять, уважність, активність, комунікабельність та самостійність, уміння швидко приймати рішення; виховувати інтерес до предмету, відповідальність за доручену справу, вміння допомагати товаришу; прищеплювати почуття взаємоповаги та взаєморозуміння; виховувати почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини та свого народу.

Фізична вікторина була  проведена  як змагання  між командою дівчат та командою хлопців.

За результатами напруженої але веселої боротьби визначилися переможці: 

І місце – команда дівчат (Садовець К. (група Мп – 31), Євхимець А. (група Т-21, Єхимець В. (група Ес-31), Шолохова О. (група Мп-21));

ІІ  місце -  команда хлопців (Гаврилюк І. (група Ес-21),  Радько О. (група Ес-21), Свиридюк В. (група Мп-21), Бенесько А. (група Мп-21)).

Студенти із задоволенням взяли  активну участь в підготовці та проведенні даної  вікторини  і показали хороші знання з фізики.

 

Переглядів: 711 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: