14:43
Global Youth Fest'19-Rivne

26 січня в Міському будинку культури м.Рівне відбувся фестиваль Global Youth Fest'19 - «back2Ukraine», який провела громадська організація «Світова молодіжна спільнота». Метою її діяльності є формування лідерських якостей та міцної життєвої позиції молоді, заснованої на цінностях соціальної відповідальності за долю Батьківщини. За три роки учасниками різноманітних програм організації стали майже 12000 українців, які здійснювали волонтерську діяльність в багатьох країнах світу, здобуваючи неоціненний професійний досвід, вдосконалюючи володіння іноземними мовами, навички комунікування та допомоги іншим людям. Повертаючись до України, вони використовують набуті знання, аби будувати свою країну.
Фестивальна програма передбачала дві складові – прес-конференцію на тему «Питання еміграції української молоді» та концертну програму, підготовлену спільними зусиллями української та іноземної молоді-членів організації.

Під час заходів фестивалю волонтери, які віддали рік життя заради інших, ділилися своїм досвідом, враженнями від волонтерської діяльності в екзотичних країнах світу. Долаючи труднощі в джунглях Африки, в горах Латинської Америки, під палючим сонцем Азії, вони повернулися додому щоб подарувати всім учасникам незабутні враження, надію і силу змінити Україну.

В якості запрошених гостей фестиваль відвідали представники коледжу-заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М. та голова студентської ради відділення «Транспортні технології» Хлуд В.

Переглядів: 465 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: