13:00
«Голодомор. Ми пам’ятаємо!»

Тема голодомору 1932-1933 рр. більше 50 років була забороненою. Тільки з кінця 1980-х правда про голодомор поступово відкривається і стає більш доступною для всіх бажаючих дивитися в очі власної історії. В Україні й нині живуть десятки тисяч людей, котрі зберігають пам’ять про жахливі події геноциду  й можуть донести унікальні свідчення до нинішнього та прийдешніх поколінь.

Класний керівник Шевченко І.О. зі студентами своєї групи МПс-21 провела виховну годину на тему «Голодомор. Ми пам’ятаємо!».

Метою заходу було прагнення  засвідчити молоді про важливість пам'яті  про мільйони загублених життів співвітчизників, вказати на важливість патріотизму як запоруки зростання нації.

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. 
Сьогодні, коли з часів  голодомору минає 87 років, ми маємо чітко зрозуміти для себе, що не перехідною цінністю для нас є власна держава. І здобуття незалежності України та демократичний шлях який ми обрали дає гарантію того, що це більше ніколи не повториться.

Запали свічку пам’яті у своєму вікні!
23 листопада о 16:00!

Переглядів: 448 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: