09:34
Тиждень комісії пририодничо-математичних дисциплін і креслення

В рамках тижня комісії пририодничо-математичних дисциплін і креслення було проведено такі заходи:

Конкурс на кращі знання з предмету «Креслення».

Участь брали студенти груп Т-21, 22, 24, Тс-21, 22.

Призерами конкурсу стали:

І місце -- Гр. Т-21 Лукащук Сергій, Гайченя Віталій 

Гр. Т-22 - Шемедюк Олександр,  Маринюк Володимир

ІІ місце -- Гр. Тс -21 - Музика Михайло, Винокур Володимир

ІІІ місце -- Гр. Тс -22 - Музика Михайло, Винокур Володимир

ІV місце -- Гр. Т-24 - Хурс Андрій, Лисенко Юрій

 

Також студенти складали вірші про предмет «Креслення». За свої поезії були відзначені подарунками такі студенти: Бритюк С. (гр. Т-24), Пантелюк Р. (гр. Т-23), Музика М. (гр. Тс-21), Король І., Друзь Б. (гр. Т-21).

Ребуси складали Пелех А. (гр. Т-24), Гуменюк О. (гр. Тс-22), Іванов А., Ляшук М. (гр. Т-23), Рейтерович А., Тригубець І. (гр. Тс-21), Китюшко М., Кучерук В. (гр. Т-21).

 

Виставка творчих робіт студентів і викладачів комісії

В читальному залі технікуму оформлена виставка творчих робіт студентів і викладачів комісії серед яких цікавими виявились газети з інформацією про предмети комісії.

Подарунками були відзначені такі студенти:

Захарчук, Медведюк А. (гр. Д-21), Ніколайчук  С.(гр. Д-22), Боришкевич Д., Король І. (гр. Т-21), Іванов А., Ляшук М. (гр. Т-23), Хурс А., Лисенко Ю. (гр. Т-24), Рухер В. (гр. Тс-21), Бабак Д. (гр. Тс-22).

 

Олімпіада з креслення серед студентів ІІ курсу

В рамках тижня комісії пририодничо-математичних дисциплін і креслення було проведено олімпіаду з креслення серед студентів ІІ курсу. В олімпіаді брали участь  13 студентів. Призові місця зайняли :

         І місце – Олійник Павло, група Т-22;

         ІІ місце – Трусов Володимир, група Тс-22;   

         ІІІ місце – Захарчук Олександр, група Д-21.

 

І тур VIII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

7 квітня у технікумі відбувся І тур VIІI Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. За перемогу змагалися студенти, які вивчають комп'ютерну та обчислювальну техніку. Призова трійка набула такого вигляду:

І місце - Жук Дмитро, Тс-41

ІІ місце - Наулік Павло, Т-42

ІІІ місце - Дунай Петро, МП-41

Переможець продовжить змагання у  ІІ турі VIІI Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки який пройде у нашому коледжі.

 
 
 "Брейн-Ринг" на кращі знання з комп'ютерних предметів
Під час проведення заходів тижнів комісії природничо-математичних дисциплін і креслення відбувся конкурс-змагання "Брейн-Ринг" на кращі знання з комп'ютерних предметів серед студентів різних курсів та спеціальностей нашого коледжу.
Серед 8 команд було проведено жеребкування та 4 відбіркові гри. Переможці цих ігор зустрілися у півфінальних та фінальній іграх, а також було змагання за 3-4 місце. В результаті напруженої та веселої боротьби І місце завоювала команда групи Т-45. ІІ місце виборола команда групи Т-42, ну а ІІІ місце - команда групи Тс-41. Проведення такого конкурсу, який вже є традиційним для нашого закладу, показало хороші знання з комп'ютерних предметів, що вивчаються в нашому навчальному закладі та посприяло більшому зацікавленню та заохоченню до пізнання комп'ютерних наук. Переможцям конкурсу було вручено почесні грамоти та призи.
 
 
 
 
 
 
 
 

Міні-конференція з математики "Його величність - золотий переріз" 

10 квітня викладач математики Марценюк Ю.Ю. разом із студентами груп ІІ курсу відділення "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" провела конференцію, де студенти презентували свої дослідження про використання одного із понять геометрії - золотий переріз. Найбільш цікавими визнали доповіді Король Ірини (група Т-21) про використання золотого перерізу при побудові центральних частин стародавніх міст (на прикладі площі Ринок м.Львів), Лукащука Сергія (група Т-21) про золоті пропорції людського тіла та Лисанця Михайла (група Т-22) про композиційні основи фотографії, фіналом якої стало слайд-шоу фотографій нашого міста зроблених напередодні доповідачем та викладачем Марценюк Ю.Ю.

  

 

Переглядів: 1053 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: