22:37
Інформаційно-пізнавальний тренінг «Антисиній кит»

Підлітковий вік – найважливіший етап у житті, який багато в чому визначає долю людини. Протягом цього вікового відрізка може бути кілька періодів, тобто за змістом наближаються до вікової кризи. На це впливає безліч факторів: відносини з батьками, соціальний статус у колективі однолітків, академічна успішність, розвиток пізнавальної сфери, сформованість творчих інтересів і навіть фізіологічні особливості...

У наших гуртожитках № 1, 2 зі студентами проведено інформаційно-пізнавальний тренінг 28 березня і 05 квітня психотерапевтом Галицькою Ольгою Василівною та практичним психологом Галушко Оленою Василівною. 

Мета тренінгу полягала в тому, щоб роз’яснити студентам про недопущення своєї участі в подібних групах у соціальних мережах та усвідомити найвищу цінність свого життя.

Галицька О. В. розповіла про те, що вже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють підліткову гру «Синій кит» або ж «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20». У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий - закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям. В чому ж правда і вигадка «китів».
Багато хто з хлопців і дівчат підліткового віку вже стикалися з дуже «дорослими проблемами». Нерозуміння, невизначеність майбутнього і нерозділена любов, яка в цьому віці здається єдиною. І до підлітка, пригніченого цими речами приходять думки про те, що тут не так вже й добре, як може бути. А ввічливі адміністратори смертельних груп вже напоготові з цілими альбомами сумної монотонної музики, уявною підтримкою і розумінням і великою кількістю картинок з пригнічуючими пейзажами та словами про безвихідь.

У багатьох підлітків трапляються проблеми у житті, які здаються їм невирішеними. Тоді вони найбільше потребують підтримки і любові своїх близьких людей - не показовою і оптимістичною, а допомоги в розумінні себе і світу.

Був проведений тест серед учасників виховного заходу, який дав можливість усвідомити себе у навколишньому середовищі.

Дорогі студенти!
Бережіть та любіть своє життя та життя своїх близьких! Не піддавайтесь впливу, перебуваючи в соціальних мережах! Цінуйте живе спілкування та творіть добрі справи, пам’ятаючи золоті слова «бумерангу»!!!

Переглядів: 602 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: