12:47
Ірина Матвійчук – стипендіат міського голови

«12 лютого міський голова Олександр Третяк зустрівся зі студентами вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Рівного. Саме ці студенти ВНЗ за відмінне навчання та активну громадську діяльність отримають у 2021 році стипендію міського голови.

 - Надзвичайно приємно сьогодні бачити перед собою талановиту молодь, яка не тільки відмінно навчається, а і має активну громадську позицію. Впевнений, що вами пишаються ваші батьки та ваші навчальні заклади. І нам, як владі міста, теж хочеться підтримати кожного з вас, - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

- Зараз ми виходимо на новий етап співпраці з молоддю. Готові реалізовувати ваші ідеї в місті та чути кожного з вас, - зазначила заступниця міського голови Рівного Марія Кузьмічова - Синергії нашої співпраці дасть результат, щоб ми усі стали успішними» (інформація сайту Рівненської міськради ).

Серед когорти кращих студентів міста є і представниця нашого закладу освіти – Матвійчук Ірина, студентка IV курсу, що навчається за  спеціальністю «Автомобільний транспорт» - освітня програма «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» (група Т-44). Ірина добре відома студентській громаді коледжу, адже вона є головою студентської ради відділення «Автомобільний транспорт», активною учасницею всіх помітних подій громадського життя коледжу. Вітаємо Ірину з почесною відзнакою та бажаємо нових звершень і життєвих перемог!

Переглядів: 318 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: