21:56
Із Днем захисника України!

«Шляхетність, мудрість, відвага – це основні прикмети козака:

шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!»

Напередодні Дня захисника України у коледжі відбулося привітання всіх чоловіків зі святом мужності, сили та патріотизму. Студенти спільно з профкомом підготували креативні солодкі презенти для наших захисників -  з самого ранку красиві україночки Ковтунович Софія та Кривко Катерина  зустрічали чоловіків та нагороджували їх «медалями».

Славнозвісні національні символи – державний прапор України та корогву Війська Запорозького  на вході до коледжу , в образах бравих козаків, урочисто тримали Капран Микола та Пляховський Дмитро. Хол коледжу прикрасили банери з символами українських збройних формувань різних часів, які в народній пам’яті уособлюють звитяжний дух захисників Батьківщини.

Шановні чоловіки та студенти коледжу, вітаємо вас із Днем захисника України! Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники Батьківщини, що водночас стало святом усіх чоловіків. Найперше, це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Ще одне невеличке привітання зі святом для вас шлють учасники художньої самодіяльності. Студенти, ви у нас одні такі унікальні, адже кожен по-своєму особливий, талановитий, сильний, найкращий! Тому давайте ловити прекрасні моменти нашого життя і радіти кожній миті!

Переглядів: 191 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: