19:09
«Я обираю професію»

На виховній годині 12 травня для студентів групи Т-11 психологом коледжу, Оленою Василівною, проведено профорієнтаційне заняття «Я обираю професію».

Мета такого заняття полягала в тому, щоб надати студентам інформацію про важливість правильного вибору професії для людини й суспільства, розвивати бажання здобувати професійні вміння, навички самоаналізу й саморозвитку.

Студенти з великим бажанням виявили інтерес до проведення заняття, уважно слухали, активно працювали над виконанням цікавих завдань.

Люди дуже давно збагнули: справжню насолоду приносить лише та праця, яку ми обираємо самі, відповідно до своїх інтересів, свого покликання, своїх здібностей. Праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працює, залежить майбутнє не лише сім’ї, а й держави.

Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень у житті. Звісно, можна перервати навчання, зрозумівши на третьому курсі інституту, що обрана справа тобі не пасує. Однак час буде втрачено та й розчарування неминуче… Обираючи професію, ми прислухаємося до порад батьків, учителів, знайомих, друзів, сперечаємося, вивчаємо довідники, намагаємось усе врахувати. Як вибрати саме свою професію? Вибір професійного шляху багато в чому визначає нашу долю. Від того, наскільки правильно обраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, щастя.

Для будь-якої професії потрібні передусім міцні знання. Мети досягає той, хто бореться й долає перешкоди. Кажуть, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання в праці. Ким би ми не стали, насамперед ми повинні бути людьми – добрими, працьовитими, правдивими, чесними, чуйними.

Тому є такий вислів: «Щастя – це коли зранку хочеться йти на роботу, а ввечері – додому».

Переглядів: 688 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: