10:39
Януль Дмитро Ігорович, випускник 2014 року

Із військовослужбовцем рівненського батальйону Націо­нальної гвардії України молод­шим сержантом за контрактом Дмитром Янулем мені випало познайомитися на одному з блокпостів у зоні АТО.

Командир Дмитра, коли радив мені написати про нього матеріал, навів декілька вагомих аргументів; «Молодший сержант Януль - продовжувач військової династії. Добровольцем поїхав у зону АТО. Мріє стати офіцером Нацгвардії». Мене не обманули. Розмова із юнаком мене не просто приємно здивувала - вразила.

Відповідь на запитання, чому Дмитро одразу після навчання у автотранспортному технікумі вирішив стати професій­ним захисником Вітчизни, була очевидною - батьки Дмитра військові (мама служить у Зброй­них Силах, а тато - майор НГУ).

Не видалася дивною і мрія молод­шого сержанта Януля - стати офіцером як батько.

А от після того, як Дмитро пояснив, чому умовляв комбата взяти його до складу підрозділу, що вирушав на Схід, я ще раз відчув гордість за те. які хлопці носять гвардійський однострій.

- Я цього літа хочу вступати на навчання на столичний факуль­тет підготовки фахівців для Націо­нальної гвардії України НАВС. От мені і спало на думку: якщо вдало складу іспити, хто ж мене курсантом в АТО відпустить?- зазначив молодший сержант Януль. - А поїхати на Схід, як і на службу у Нацгвардію, мене покли­кало серце: я люблю свою країну, мій обов’язок-її захищати!

Текст майора С. Дідика,

фото капітана 0. Коновалова

Категорія: АТО | Переглядів: 808 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: