21:23
Капран Микола Юрійович

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Народився 25 лютого 2002 року у місті Дубно. У 2018 році закінчив Дубенську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. За період навчання в школі брав активну участь у житті класу та школи.  У класі займав посаду відповідального за культмасову роботу.

По закінченні школи вступив до Рівненського автотранспортного  коледжу на спеціальність «Автомобільний транспорт» за освітньою програмою  “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів” і нині є студентом ІІ курсу. За період навчання зарекомендував себе як стараний, відповідальний та креативний  студент.

Беру активну участь у художній самодіяльності коледжу, організації позакласних заходів, а також у діяльності предметних гуртків. Є призером фестивалю студенської творчості НУВГП “Студенська весна – 2019”. Нагороджений грамотою за активне сприяння проведенню “Student’s Battle 2019” та вагомий особистий внесок у розвитку студентського самоврядування міста.

З нагоди Дня студента був нагороджений грамотою за перемогу у щорічному конкурсі визначення кращих студентів у номінації “Студент року“ за високі досягнення у навчанні  та активну участь у громадському житті коледжу.

Захоплююсь читанням книг та спортивними іграми. За характером – веселий житєрадісний, маю задатки лідерства. Маю амбіції, силу та бажання самореалізовуватися у розвитку студенського самоврядування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата на посаду Голови студентської ради коледжу

Капрана Миколи Юрійовича

1. Модернізація студентського самоврядування відповідно до державної молодіжної політики, стимулювання інтересу як до навчальної, так і до громадської діяльності, підвищення ініціативності студентів.

2. Розвиток зворотного зв'язку між викладацьким складом і студентами.

3. Проведення семінарів-тренінгів на актуальні для студентів теми.

4. Розширення сфери організаційної роботи.

5. Підвищення якості проведення творчих, інтелектуальних, розважальних заходів.

6. Запровадження нового масштабного виховного заходу “Студентська ліга КВН“

7. Організація кіноклубу у гуртожитках.

8. Організація заходів з урахуванням інтересів студентства коледжу (дискотек, тематичних вечірок, комп'ютерних ігор, інтелектуальних ігор, спортивних змагань та ін.).

9. Заохочення волонтерської діяльності: збільшення різноманіття акцій допомоги дитячим будинкам, людям які потребують допомоги, воїнам АТО,будинкам людей похилого віку, та інше.

10. Налагодження зв’язків з іншими ВНЗ України, активна співпраця та обмін досвідом.

11. Налагодження відносин з громадськими організаціями міста, області та України.

12. Пошук шляхів додаткового фінансування для діяльності Студентської ради коледжу.

13. Продовження активної співпраці з молодіжною організацією “Молодіжна рада  м.Рівного“

14. Запровадження у коледжі “Дня здоров’я“. Виїздні змагання між командами коледжу.

15. Запровадження програми “Цікава перерва“.Створення куточку дозвілля для студентів  в якому можна відпочити під час великої перерви.

 

Переглядів: 214 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: