09:09
Карантинно, але весело )

Традиційно, у першу неділю жовтня усі колишні і теперішні студенти вітають своїх наставників з нагоди Дня працівника освіти. Про це свято не забули і в Рівненському автотранспортному фаховому коледжі НУВГП. 

Сьогоднішній стан країни в умовах протиепідемічного карантину залишив свій відбиток і на цьому святі, проте учасники художньої самодіяльності на чолі з своїми очільниками не розгубились та організували привітання працівників коледжу по-особливому.

Освітяни отримали противірусні подарункові набори від «Головного санітарного інспектора коледжу» Миколи Капрана, та «медсестри» Софії Ковтунович, які з приємністю вітали всіх на вході до закладу освіти. Тож під приємну музику, і з хорошим настроєм ми зробили кілька фото на пам’ять про цей незвичайний, і сподіваємось, що останній день працівника освіти в умовах карантину.

Ми ще раз вітаємо вас зі святом! Нехай завжди всіх нас підтримують та надихають рідні люди, стороною оминають негаразди та непорозуміння, щоб кожного з вас доля збагачувала радістю сьогодення, а майбутнє несло лише щастя та мир!

Переглядів: 333 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: