***

Меню сайту
Категорії розділу
Спортивне життя [27]
Бібліотека [60]
АТО [20]
Класному керівнику [6]
Обласні методичні об'єднання [19]
ЗНО [2]
Поділитись у:
Офіційні сайти
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 22 » Комісія загальнотехнічних дисциплін
13:35
Комісія загальнотехнічних дисциплін

З  8.04.2013 до 22.04.2013  комісія  загальнотехнічних  дисциплін  проводила тиждень  комісії, приурочений Дню космонавтики.

Метою  проведення  навчально – виховних  заходів  до тижня комісії  є  пошук  більш  обдарованих  і  здібних  студентів  з  базових  предметів  циклу:  технічної  механіки,  електротехніки  та  фізики;  розвиток  логічного  мислення студентів;  вміння  оперувати  термінами  і  практичними  навиками  з даних предметів.

Предметною  комісією  було  проведено  огляд   методичного  забезпечення    базових  предметів:  підручників,  методичних  вказівок  до  виконання  розрахункових  і  лабораторних  робіт  з  предметів  циклу,  до  виконання  розрахунків  пристроїв  у  дипломному  проекті та  методичних  вказівок до  самостійного  вивчення  навчального  матеріалу, а також   опорних  конспектів.  Студентами було виконано реферати  про життєвий шлях вчених механіків та електротехніків та про їх досягнення у відповідних галузях.  

Найкращі реферати виконали:

І  місце –  ’’Системи  запалювання  сучасних  автомобілів’’,  Білий Д. ( група  Т – 31);                                          

ІІ місце –’’Життєвий і  науковий  шлях  Б.Є. Патона’’, Сулімовський О. (група Т – 22);                                        

ІІІ місце –  ’’Електровипрямлювачі’’,  Мирончук Я. (група  Тс – 22).      


Цікавими  були  бесіди  ’’Історія  розвитку  космонавтики’’ (викладач  Ушаков В.І.), ’’Системи  АВS  сучасних  автомобілів’’  ( викладач  Грицута Г.Г.),  ’’Нанотехнології – сучасне  і  майбутнє’’  (викладач Гойда  І.В.). 





До  Дня  космонавтики   в читальному залі технікуму був  проведений  конкурс   стін газет,  де  висвітлено  роль  українських  космонавтів  і  вчених  в галузі астрономії,  цікаві історичні  факти, а також  нові відкриття в сфері астрономічних досліджень.     Переможцями  визнано:

І  місце –   Шамралюк Д.  (група  Д – 21);                                             

ІІ  місце –   Воронко І.,  Климук Ю.,  Садовник І.  (група  Т – 21);                                          

ІІІ місце –  Мирончук Я.,  Блищик Т.,  Мандебуда А. ( група  Тс – 22).   





Цікавий  захід  із  застосуванням  мультимедійних  технологій інтелект – шоу з фізики  « LG -  Еврика»   провела  викладач   Гагун О.П.  Інтелект – шоу  було проведене як змагання між командами групи Мп - 21. За результатами напруженої але веселої боротьби визначилися переможці:

І місце – команда «Діелектрики» (капітан Колос А.)

ІІ місце – команда «Ботаніки» (капітан Ткачук В.)

ІІІ місце – команда «Вікторія» (капітан Скоклюк В.)







Змістовним  заходом, який провела Веремчук Л.І.  був  конкурс  ’’Кращий  технар  технікуму’’,  де,  крім конкурсів із спец. дисциплін, був  конкурс  на  краще  освідчення  в  коханні технічними  термінами .  Найкраще  освідчились  у  коханні  студенти:

І  місце –  Климук Ю. (група  Т – 21), Король Ірина (група Т – 11);

ІІ  місце –  Шамралюк Р. (група  Д – 21);

ІІІ місце –  Мирончук О.  ( група  Тс – 21). 

Найкращими  технарями   автотранспортного технікуму  стали:

І  місце –  Ярмошик Я.,  Муравський Я.,  Годованюк Д.  (група  Т – 21);

ІІ місце –  Лисак  М.,  Мирончук О.,  Копчак  В.  ( група  Тс – 21);

ІІІ місце – Кіркуш Є.,  Разуванов Р.  ( група  Т – 25);

Григоренко В., Сорока Д., Литвинчук П. (група  Т – 24). 

 

В рамках тижня комісії викладачами Веремчук Л.І. та Ушаковим І.В. було проведено олімпіаду з технічної механіки.

Переможцями  олімпіади стали :

І місце –   Мирончук О. (група Тс – 21);

ІІ місце – Кавка Д. (група Т – 22);

ІІІ місце – Ярмошик Я.  (група Т – 21).    





Для студентів ІІ та ІІІ курсу  спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»  викладач Грицута Г.Г. провів олімпіаду та  брейн ринг з електротехніки .

Переможцями олімпіади стали:

І місце –  Шевчук А. (група Т – 32);

ІІ місце – Овдіюк  Д. (група Тс – 21);

ІІІ місце – Копчак В.  (група Тс – 21).    

Переможці брейн рингу:

І місце –  Мирончук Я., Тешнюк Т.  (група Тс – 22);

ІІ місце – Гаврилов І., Шевчук А.  (група Т – 32);

ІІІ місце – Люшин І., Богданець О. (група Т – 33).   



Для студентів І курсу спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» викладач фізики та астрономії Сондак В.М. провів олімпіаду з фізики.

Переможцями  олімпіади  визнано:

І місце – Жигула Д.  (група Т – 12);

ІІ місце – Олійник П. (група Т – 12);

ІІІ місце – Журавель В.  (група Т– 13).       

Переглядів: 386 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Рівненський автотранспортний коледж НУВГП 2017