11:17
«Козацькі забави-2016»

«Ми роду славетного  діти,

землі української цвіт.

Ми шлем Батьківщині

козацький привіт!»

 

12 жовтня напередодні   Дня захисника України у коледжі вперше відбулося спортивне свято «Козацькі  забави». У силі та спритності змагалися кращі представники відділень коледжу. Під звуки козацького маршу та оплески вболівальників до спортивної зали  увійшли команди відділень «Транспортні технології» і «Технічне  обслуговування та ремонт автомобілів  і двигунів», а попереду з прапором України крокував голова студради  коледжу, учасник АТО Іван Гаврилюк. Команди козаків очолювали отамани Шепель Максим та Фомін Дмитро.

Спортивне дійство розпочалося величним звучанням державного гімну України, а з прийдешнім святом присутніх привітав заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М.. З особливою увагою всі слухали вітальну промову викладача фізичного виховання, учасника АТО Мосійчука В.А..

Від імені профспілкового комітету коледжу колег-учасників бойових дій привітала голова профкому Ярощук М.А., серед них і майстра виробничого навчання Мельничука М.П.- учасника Афганської війни.

Сьогодні наші козаки  показали свою силу та вправність у таких вправах:

ривок  гирі за 1хв., стрибки в мішках, «Перенести пораненого побратима», спорядження магазина патронами, підтягування, «Перейти  брід», одягання протигаза на швидкість, перетягування канату. Напружену атмосферу боротьби дещо «розряджали» виступи учасників художньої самодіяльності, які дарували пісенні вітання учасникам свята.

Боротьба  між командами була запеклою. Про це свідчить те, що для з’ясування спірних моментів навіть застосовувався відеоповтор, який забезпечував оператор Марценюк М.В.

У підсумку змагань з переконливим результатом перемогли козаки відділення «Транспортні технології». Учасники обох команд були винагородженні солодкими  подарунками, а команда-переможець отримала сертифікат на екскурсійну поїздку.

Вітаємо переможців та всіх учасників «Козацьких забав», які довели своє право називатися нащадками славного козацького роду!

 

Переглядів: 859 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: