13:26
«Козацькі забави-2017»

12 жовтня напередодні Дня захисника України у коледжі, вже традиційно, відбулося спортивне свято «Козацькі забави». Спортивну залу прикрашали банери з символами збройних формувань різних часів, які в народній пам’яті уособлюють звитяжний дух захисників Батьківщини. Гаслом спортивного свята стали слова: «Сьогодні козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Шляхетність, мудрість, відвага – це основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!»

Спортивне дійство розпочалося з ходи козацьких команд відділень коледжу – «Транспортні технології»( отаман Максим Шепель) і «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів »(отаман Руслан Філіпов), попереду яких урочисто крокував хорунжий Максим Герасимчук з січовим знаменом Війська Запорозького.

З прийдешнім святом присутніх привітала заступник директора з навчальної роботи Антонюк В.П., а від імені профспілкового комітету коледжу колег-учасників бойових дій Мосійчука В.А., Гаврилюка І.А. привітала голова профкому Ярощук М.А..

Справжньою несподіванкою для глядачів-уболівальників стала поява в залі козацької команди викладачів «Шалені запорожці» на чолі з отаманом Миколою Чернишиним. Їхня участь в змаганнях стала «родзинкою» свята та додала гостроти в боротьбі команд.

Цьогоріч програма змагань містила такі вправи: стрибки в мішках, ривок гирі, перетягування канату, «Перенести пораненого побратима», «Козацький обід», «Лава на лаву». В перервах між силовими змаганнями учасники команд брали участь в інтелектуальному конкурсі на знання історії козацтва. Особливим випробуванням для представників команд став конкурсний номер «Козацький обід», за умовами якого було необхідно з’їсти шматок сала з цибулиною на швидкість. Новинкою для учасників та глядачів стала старовинна козацька вправа «Лава на лаву», що потребувала від козаків як сили так і особливої злагодженості в діях.

У підсумку змагань з переможцями стали козаки відділення «Транспортні технології», інші дві команди набрали в підсумку однакову кількість балів та посіли друге місце. Учасники студентських команд отримали нагороду – сертифікат профкому на екскурсійну поїздку в місто Луцьк. Тож в чергове ми довели, що козацький дух не згинув у нашому народі і козацькому роду нема переводу!

Всі фото

Переглядів: 1163 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: