22:34
Козацькому роду нема переводу!

Щорічно напередодні Дня захисника України у коледжі відбуваються різноманітні заходи присвячені цьому величному національному святу. Серед улюблених студентами заходів - спортивне свято «Козацькі забави».

А цього року в коледжі відбулися спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу», в яких брали участь  студенти першого року навчання на базі 9-х класів, зокрема групи (курені)Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15, Мп-11.

Кожна група виставила команду з п’яти козаків, яким довелося у відчайдушній боротьбі змагатися за право називатися найспритнішими і найбільш  витривалими серед молодого поповнення кошового товариства Рівненського автотранспортного коледжу. Юні козаки змагалися в таких вправах - стрибки в мішках, ривок гирі, «Перенести пораненого побратима», «Перейти брід».  

Результати змагань визначилися з мінімальним відривом між їхніми лідерами. У підсумку 1-е місце посіли козаки куреня Т-12, друге місце виборов курінь Т-13, а третє місце виборов курінь Т-11. Всі команди  були відзначені грамотами та подарунками. Можна впевнено сказати, що ми маємо надійне підкріплення на майбутніх «великих» змаганнях у форматі «Козацьких забав», що відбудуться навесні наступного року.

Переглядів: 736 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: