16:00
Кращий технар коледжу

22 квітня викладачами електротехніки Грицутою Г.Г. та Гойдою І.В. проведена олімпіада з відповідного предмету серед студентів – механіків ІІ та ІІІ курсів. Найкращими були:

  І місце – гр. Т – 31 (Лисак А.)

  ІІ місце – гр. Т – 33 (Шанько І.)

  ІІІ місце – гр. Т – 31 (Гайченя В.).

Вінцем декади комісії загальнотехнічних дисциплін був конкурс на звання ‘‘Кращий технар коледжу‘‘ проведений 23 квітня, де розглядались практичні питання фахового рівня: розгадати ребус, що включав базові питання з механіки; види деформацій основних деталей автомобільних механізмів і вузлів та їх умови міцності; закінчити речення основних термінів тощо. Конкурс виявився не тільки захоплюючим, але й азартним. Супротивники намагалися підказувати один одному, виборювати кожний бал! Найкращими технарями стали:

   І  місце –  гр.  Тс – 21  ( Вольский В., Курильчик Я, Семенович О.)

   ІІ  місце –  гр.  Т –  23  ( Наумець., Пекарський А., Пилипчук Р.)

   ІІІ місце –  гр.  Тс – 22   ( Гарбарчук А., Зосімчук Р., Федас В.).

Переможці отримали не тільки грамоти, а й автомобілі, як символ майбутнього висококваліфікованого спеціаліста – автомобіліста.

З метою обговорення якості знань студентів – випускників коледжу та обміну досвідом застосування інноваційних технологій викладач Ушаков В.І. зустрівся з викладачем кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки Русим Є.М., який відмітив невисокі знання з математики, що значно ускладнюють сприйняття навчального матеріалу. За необхідністю в університеті використовується інтерактивна дошка, захист лабораторних робіт відбувається із застосуванням комп‘ютерної техніки (тести). Викладач НУВГП  Русий Є.М. висловив побажання викладачам Рівненського автотранспортного коледжу і надалі плідної співпраці з Національним університетом.

Викладач комісії загальнотехнічних дисциплін, Гагун О.П., при зустрічі з доцентом кафедри хімії та фізики Гаєвським В.Р. обговорили якість знань та участь у наукових студенських конференціях випускників нашого коледжу. Було відмічено, що якість знань є на середньому рівні. Також були обговрені шляхи покращення знань.

Найактивнішим учасникам всіх заходів, які проводила циклова (предметна) комісія загальнотехнічних дисциплін висловлює свою подяку і бажає  вдалої та успішної  кар‘єри: Сікідіна М.; Жуковський В., Нижник В. (Т – 22);  Наумець Д., Пекарський А., Пилипчук Р.  (Т – 23);  Вольский В., Курильчик Я. (Тс – 21);  Федас В., Гарбарчук А. (Тс – 22);  Гончар В. (Т – 21).

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 838 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: