09:35
Лекція-тренінг на тему: «Ґендерна рівність. Розв’язання конфліктів»

09 квітня 2014 року в рамках роботи Центру спілкування для студентів-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування при Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася лекція-тренінг на тему: «Ґендерна рівність. Розв’язання конфліктів». Представник Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Тетяна Білковська повідомляла студентам про поняття «Ґендер», розбіжності у поглядах на життя  хлопців і дівчат, розповідала про анатомо-фізіологічні та психологічні особливості різних статей.
Головною метою проведення даного тренінгу було сформувати уявлення сучасної молоді про «Ґендер», про те, що індивідуальні відмінності між людьми набагато більші, ніж між статями, жодна з рис характеру не є монопольним надбанням однієї статі.
Людина не обирає, ким народитися: чоловіком чи жінкою. Але, на жаль, саме стать починає визначати все її або його майбутнє життя.
Студенти були зацікавленні темою та приймали активну участь у тренінгу. Виконували ряд тренінгових вправ, направлених на вдосконалення сприйняття кожної людини, як особистості, незалежно від статі.
Жінки і чоловіки є двома половинками людства і те, як побудовані стосунки між ними, моделює людські стосунки взагалі.

 

Переглядів: 975 | Додав: oland | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: