12:22
„LG – Еврика”
17.04.2013 року в Автотранспортному технікумі НУВГП в групі Мп-21 викладачем Гагун О.П. був проведений позакласний виховний захід з фізики інтелект - шоу „LG – Еврика”. Тема заходу: «Фізика навколо нас».  Для проведення заходу використовувався мультимедійний проектор та мультимедійна презентація в програмі Роwer Point,   програма Bling Clock Timer,  програма для створення тестів Microsoft Office Access, комп’ютерне обладнання, роздруковані картки із завданнями конкурсів: „Оратор”, „Практикум” та „Підказка”, відео з фізичними дослідами.  
Інтелект шоу проводилося за такими етапами:

I. Жеребкування
II. Конкурс „ Найрозумніший”
III. Конкурс „Оратор”
IV. Конкурс „Практикум”
V. Конкурс „Підказка
VI. Конкурc „Дуель”.

Інтелект - шоу з фізики було проведене як змагання між командами групи. За результатами напруженої але веселої боротьби визначилися переможці: 

І місце – команда «Діелектрики» (капітан Колос А.)
ІІ місце – команда «Ботаніки» (капітан Ткачук В.)
ІІІ місце – команда «Вікторія» (капітан Скоклюк В.)
Студенти із задоволенням взяли  активну участь в обговоренні різноманітних питань, які пов’язані з  різними фізичними явищами, що нас оточують, про  зв'язок їхньої спеціалізації з таким предметом як «Фізика», також із питаннями,  пов’язаними із сучасними автомобілями та їх впливом на навколишнє середовище.
Такий позакласний виховний захід дозволяє студентам поглибити знання з фізики , отримати більш різноманітну інформацію про вплив фізичних законів на закони людського життя та про важливість вивчення предмета.
Переглядів: 1379 | Додав: NikM | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: