14:32
«Лихе слово і моя відповідальність»

Більше половини населення, незалежно від соціального становища, щодня використовує міцне слівце з приводу і без нього.

Гріхи язика – одні з найбільш «важкопоборних», і тому так часто з’являється спокуса вважати їх незначними, якось виправдати, «не помітити». До лихослів’я, особливо останнім часом, так звикли, що багато хто його дійсно не помічають і дивуються, що слова ці все ще є нецензурні. Але слово – те, що уподібнює людину її Творцеві. Слова, які ми вимовляємо і чуємо, формують нашу свідомість, нашу особистість. А наші свідомі дії впливають на те середовище, у якому ми живемо.

Тому з метою попередити наших студентів про недопущення різних адміністративних і кримінальних правопорушень, здійснити профілактику протидії булінгу, а також усвідомити свої негативні прояви в словах, діях і вчинках проведено у гуртожитку № 2 виховні заходи спільно з поліцією. Виховні заходи проходили два дні для груп нового набору.

Старший інспектор з ювенальної превенції Рівненського районного відділення поліції підполковник поліції Інна Березовська розповіла студентам про кримінальні правопорушення, які найчастіше вчиняють неповнолітні, їх наслідки із зазначеними прикладами скоєння. Також Інна Березовська повідомила про випадки, в яких поліція ставить на профілактичний облік неповнолітніх, та правила їх перебування.

Старший лейтенант поліції Іванна Бояківська, інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Рівненській області, роз’яснила про випадки насильства серед неповнолітніх, адже плітки, принизливі жарти чи бойкот негативно впливають на психіку будь-якої дитини, а це призводить і до різних видів відповідальності.

Колега з патрульної поліції капрал поліції Тетяна Ятчук розповіла присутнім про види адміністративних правопорушень, відповідальність за них та наголосила на недопущенні скоєння їх у подальшому.

Поліцейські відповіли на запитання студентів та наостанок традиційно сфотографувалися з копами.

 

Переглядів: 725 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: