10:21
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує на пробне тестування.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти для ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, запрошує абітурієнтів на пробне тестування.

Повідомляємо, що у 2015 році усім випускникам середніх загальноосвітніх навчальних закладів необхідно буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури для отримання оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови чи для вступу до вищого навчального закладу.

Участь у пробному тестуванні дасть абітурієнтам можливість попрацювати в пунктах тестування, перевірити свої знання, пройти етап психологічної адаптації перед основним іспитом.

Лише до 15 грудня 2014 року бажаючі мають змогу зареєструватись для проходження пробного тестування на сайті www.lvtest.org.ua

Скористайтесь можливістю перевірити свої знання та ознайомитись із оновленою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.

Додаткова інформація: www.testportal.com.ua - сайт УЦОЯО, www.lvtest.org.ua - сайт ЛРУЦОЯО lvivtest@gmail.com - e-mail ЛРУЦОЯО, 8(032)2422660 - "гаряча" телефонна лінія ЛРЦОЯО, www.roippo.org.ua - сайт Рівненського ОІППО www.rivneosvita.org.ua - портал «Освіта Рівненщини»

8(0362)649669 - "гаряча" телефонна лінія кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО

Переглядів: 932 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: