08:44
«Майбутнє залежить саме від тебе!»

У гуртожитку № 1, в рамках тижня комісії «Соціально-гуманітарних дисциплін», Оленою Василівною Галушко організовано зустріч з лікарем-репродуктологом Центру планування сім’ї, Скорейко Романом Сергійовичем.

Виховний захід «Майбутнє залежить саме від тебе!» був спрямований на важливість правильного життєвого вибору стосовно здорового способу життя студентської молоді та відповідального ставлення до свого репродуктивного здоров’я.

Роман Сергійович розповідав студентам про особливості та значення репродуктивного здоров’я, негативні наслідки ранніх статевих стосунків, різні венерологічні захворювання, а також про вплив шкідливих звичок на майбутнє покоління нашої нації.

Стан репродуктивного здоров’я молоді в Україні сьогодні не є найкращим. Його низький рівень визначається соціальним становищем громадян, недостатньою увагою до інституту сім’ї, незадовільним станом здоров’я підлітків, на яке негативно впливає поширення таких шкідливих звичок, як тютюнокуріння, вживання алкоголю, наркотиків. Підлітки, які вживають наркотики й алкоголь, ризикують залишитися безплідними. До такого ж результату призводять ранні статеві стосунки, венерологічні захворювання, небажані вагітності й аборти – штучні переривання вагітності.

Раннє статеве життя призводить до багатьох негативних наслідків. Організм підлітка не готовий до цього ані фізіологічно, ані психологічно. Підліток не може брати на себе відповідальність за складні наслідки таких стосунків, оскільки соціально й економічно він залежить від батьків.

До негативних наслідків ранніх статевих стосунків належить небезпека передачі статевим шляхом різних вірусів. Понад сто різновидів таких вірусів учені об’єднали в одну групу – папіломавіруси. Для підлітків – це уникання статевих контактів та дотримання особистої гігієни.

Шановне студентство, погодьтесь, адже ніхто із свідомої молоді не захоче бачити своє майбутнє покоління «хворобливим і недорозвинутим», завдячуючи служінню шкідливим звичкам. На сьогодні статистика вражає і дивує своїми показниками «безпліддя», вадами розвитку, чисельними хворобами.

Отож твоє майбутнє залежить тільки від тебе!!!

Переглядів: 739 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: