22:11
«Мама – найдорожча людина у світі!»

…Мама – найрідніша людина. Її голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла…

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас – кожної людини, яка живе та ходить по цій землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

Тому з нагоди до Дня Матері у фойє коледжу відбулось святкове дійство «Мама – найдорожча людина у світі!», яке організувала практичний психолог, Олена Василівна Галушко. Метою такого дійства було здійснити ранкову насолоду для наших «милих мам» гарними вітаннями і подарунками та підняти настрій несподіванкою.

Матері бувають різні. Іноді це добрі та дбайливі жінки. Іноді – розгублені дівчатка, які і не сподівалися такого неочікуваного щастя. Є жінки, які для своїх дітей, як і за матір, і за батька.

«Матері» – це просто люди, і вони так само різноманітні, як люди.

Мама – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Навіть, коли мама багато чого і забороняла робити, життя, яке вона дала, дає можливість досягнути своєї мети, життєву місію, творити у нашому світі, не боятися вкладати своєї праці, тепло своєї душі.

Переглядів: 774 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
4   [Материал]
Бабур
https://drive.google.com/file/d/1OdCWMhNTm1JyN1hMthx0qNmNjjNeuy-z/preview

3   [Материал]
Шахноза
https://drive.google.com/file/d/1YjVImjgfHEIqU65aTianVKKPzejao4Tr/preview

2   [Материал]
Ляйля
https://drive.google.com/file/d/1LSJ8Geccfr22Z853s5sNh6ge2fslUGGP/preview

1   [Материал]
Пётр
https://drive.google.com/file/d/1BD-Xy1TSA_lzdgh8EiYD3h6c3_PPBybE/preview

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: